Cooler Master MWE 650W 80+ Gold V2 - 699 TL

Tier B bir PSU kendisi, bu fiyata gayet iyi. MWE Bronze V2 PSU'su var bende de, memnun olduğumu belirtmeliyim.

Daha fazla düşeceğini düşünüyorum.
Aslında Full modüler bir cihaza ihtiyacım var ama bekleyeceğim.

Ben riske girmek istemedim fiyat yükseledebilir, ihtiyacım var zaten şu an kullandığım PSU sistemimi yakmadan direk aldım :).
Tier b bir PSU kendisi, bu fiyata gayet iyi. MWE Bronze V2 PSU'su var bende de, memnun olduğumu belirtmeliyim.

Hocam size de çok teşekkür ederim karar vermemde yardımcı oldunuz.

Ben riske girmek istemedim fiyat yükseledebilir, ihtiyacım var zaten şu an kullandığım PSU sistemimi yakmadan direk aldım :).

Hocam size de çok teşekkür ederim karar vermemde yardımcı oldunuz.

Bende 650W 80+ bronz un modüler olmayanı var aynı marka onu kullanıyorum o sebeple beklemek çok sıkıntı değil.
Beni cazip eden yanı modüler olması.

Bende modüler olmayan modeli var ama aynısı. Sesli değil tam tersi eğer yeterince yük binmezse fanları hiç çalıştırmıyor.

Bazı forumlarda sesli çalıştığı söyleniyor. Alıp, kullanan oldu mu? Sesi rahatsız ediyor mu?

Hocam bugün elime ulaştı PSU, eve gelir gelmez taktım PC'yi ilk çalıştırdığumda çok ses vardı aklıma sizin yorumunuz geldi ve içime korku doldu. Kontrol ettiğimde HDD'lerden birinin vidasını tam sıkmadığımı fark ettim, yani ses HDD kaynaklıymış. Şu an kullanıyorum ve hiç ses yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı