Cooler Master Pulse MH320 Nasıldır?

Ben de kullanıyorum. Ses kalitesi ve malzeme kalitesi yerinde oldukça da rahat. Ancak şunu söylemeliyim ki mikrofonu rezalet.

Aslında kulaklığı aldım ve kullanıyorum. Şahsi görüşüm mikrofonu gayet normal. Ne iyi ne de kötü. Abartılıyor bence berbat denerek. Benim için tek sıkıntısı biraz ağır olması. Rahat ama ağır bir kulaklık. Bunun dışında gayet memnunum.

Aslında kulaklığı aldım ve kullanıyorum. Şahsi görüşüm mikrofonu gayet normal. Ne iyi ne de kötü. Abartılıyor bence berbat denerek. Benim için tek sıkıntısı biraz ağır olması. Rahat ama ağır bir kulaklık. Bunun dışında gayet memnunum.
Nedense ben de mikrofonunu beğenmedim. Onun dışında gayet memnunum. Bu arada hayırlı olsun.

Arkadaşlar ben bir kulaklık almak istiyorum. Kısıtlı bir bütçem var ve acil almam gerek :p Sizce CM Pulse MH320 nasıl bir kulaklık?

Ses kasmak gibi bir derdim yok çok fazla. Adamlar sağda ise sağdan, solda ise soldan ses gelmesi bana yeter :D

Mikrofonu, pedleri ve diğer bir çok parçası ne kadar kaliteli? Bunun yerine önerebileceğiniz 200₺'yi aşmayacak şekilde hangi kulaklığı önerirsiniz?

Tam bu gün almak istiyordum ama mikrofonu baya kötüymüş galiba ...Hepsiburada da yorumlara baktım vazgeçtim.

Tam bu gün almak istiyordum ama mikrofonu baya kötüymüş galiba ...Hepsiburada da yorumlara baktım vazgeçtim.

Kullanan arkadaşların da dediği gibi mikrofon o kadar kötü değil. Biraz abartılıyor. Bu tarz sorunlar her marka üründe yaşanabiliyor. Teknik servisler ve ürünlerin garantisi bu yüzden var. Kullanan arkadaşlar güle güle kullanın. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı