Cooler Master RC-K350 Kasa Kapağa Harici Fan Nasıl Takılır?

Bu fanları almadan önce sıcaklık değerlerini paylaşsaydın keşke. Fan performansını da ölçmüş olurduk.
Hatırladığım kadarıyla boşta işlemci 50 derece. Bir saat CS :GO oynadıktan sonra ve bayağı bir fps düşüşü yaşadıktan sonra 70 dereceye fırlıyor. Ekran kartım ise boşta 35-40 bir saat CS:GO oynayınca 60-70 civarı geziniyor. Bence ekran kartı derecesi muazzam fakat işlemci ve kasa çok fazla ısınıyor. Isınmasa fps düşmez ve kasaya el sürülmüyor bakalım donanımı fulledik gene. :)

Şimdi kasaya yerleştirdim işlemci ve bir tane akasa fanı egzoz yaptım fakat yer kalmadı anakartta takacak. Bu harici fanda 3 tane var ben bunu nereye takacağım sys fan yerinede ön fanı taktım. Üst kapak fanlar kaldı nereye bağlayacağım?

sketch-1468424363569.png
Linki yanlış attıysam özür dilerim telefondayım forum versiyonunu bulamadım. Bir pine işlemci soğutucu diğer pine kasanın içinde geldiğinden beri olan ön fanı diğer pinede yeni aldığım 3 noktalı akasa fanı taktım fakat elimde 3 fan daha kaldı. Bunu ben nereye takacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı