Cooler Master RC-K350 Kasa Kapağa Harici Fan Nasıl Takılır?

Kardeşim fanın yaprağı olan taraf içe bakıcak arka tarafta Cooler Master yazan ve 4 adet çubuğum olduğu taraf dışarı bakıcak neyi zor bunun ? Kasanda takılı fanların yönüne bak en olmadı o şekilde anlarsın.

Kardeşim fanın yaprağı olan taraf içe bakıcak arka tarafta Cooler Master yazan ve 4 adet çubuğum olduğu taraf dışarı bakıcak neyi zor bunun ? Kasanda takılı fanların yönüne bak en olmadı o şekilde anlarsın.
Ben ondan bahsetmiyordum harici arka fandan bahsediyordum stickeri dışarı bakacakmı diye. İşlemci soğutucuyu anladım fan aşağıda olacak yapraklar üstte olacak

Bu şekilde olacak fanın takma yönü yapraklar içeri bakacak.
image.jpeg

Son düzenleme:
Yeni aldığın fanların oyun performansına bir etkisi olacağını sanmıyorum. İşlemci modelin nedir? 70 derece yüksek bir sıcaklık değil. Ayrıca 144 HZ monitörün olmadığı sürece 200 FPS'den 120 FPS'e düşüş oyun performansını etkilemeyecektir. AİDA64 ile sisteminin oyundayken sıcaklık değerlerini paylaşır mısın? Egzoz fan olmaması büyük bir hata.

Yeni aldığın fanların oyun performansına bir etkisi olacağını sanmıyorum. İşlemci modelin nedir? 70 derece yüksek bir sıcaklık değil. Ayrıca 144 HZ monitörün olmadığı sürece 200 FPS'den 120 FPS'e düşüş oyun performansını etkilemeyecektir. AİDA64 ile sisteminin oyundayken sıcaklık değerlerini paylaşır mısın? Egzoz fan olmaması büyük bir hata.
Fps düşmesini engelleyeceğini düşünüyorum. Şuan elime T4 ve akasa 2 tane 12 cm quietcool kasa fanı geldi. Stajdan çıktıktan sonra takacağım ve kasanın fotoğrafını atacağım sonrasında ise sıcaklık değerlerini paylaşıcam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı