Cooler master RGB kasa için çoklayıcı önerisi

Umut D

Hectopat
Merhaba, Cooler masterın bu kasasını satın aldım. RGB ışıklarını anakart (Anakartım destekliyor) üzerinden kontrol etmek istiyorum fakat montaj yaparken içinden sadece manuel şekilde kontrol edebileceğim tuşlar çıktı. Şuan o şekil kullanıyorum. Ben bunu anakart üzerinden nasıl kullanabilirim? Çoklayıcı PWM kablo almam gerekiyormuş fakat bu konuda hiç bir bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ne gibi bir kablo almam gerekiyor ve nasıl yapmam lazım? Şu an önde 3 adet RGB ışık var ama ben ileri ki zamanda İşlemci fanı ve arka fan olmak üzere toplam 5 adet RGB fan kullanacağım. Ona göre bana öneri yapabilir misiniz? Teşekkürler
shopping.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın tam modelini bilmiyorum ama Cooler Master kasalarda genel olarak RGB bağlantılarını zaten anakarta yapabiliyorsunuz.
Onun için ekstra bir RGB kontrolcü almanıza gerek yok. Sadece bağlantıyı manuel kontrolcü yerine oraya takacağınız kabloyu anakarta bağlamanız gerekiyor o kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı