Cooler Master MB520 RGB fan tavsiyesi

samasvalka

Decapat
Yer
Türkiye
Cooler Master MB520 4X fanlı (3RGB) fanlı (ön tarafta 3 RGB) kasa topladım. Kasanın üst bölümünde 2 adet daha fan giriş yerleri mevcut fakat yeterli soğutma kasanın içinde olduğu için ihtiyaç duymadım almaya. Görüntü için üst tarafa 2 adet daha RGB fan almaya karar verdim. Kısacası sorularım şunlar arkadaşlar, kasada toplam 6 adet fan olacak 5 tanesi RGB, araştırmalarıma göre 2 adet fan buldum markasıda Cooler Master masterfan diye fiyatı $50 dolar civarında ve 2 adet fana orijinal marka diye 600 lira falan vermek istemiyorum. Piyasada bulunan 40-50 liraya RGB fanlardan alsam uyarmı sorun yaşar mıyım? Sadece görüntü amaçlı kasada ısınma yok zaten. (Şu an kasamda bulunan fanlar orijinal (coolermasterfan) bu arada)
orjinal fanlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum o kadar para harcamak istemiyorum :) kasamda zaten ryzen 2600x ve rx590 nitro plus var ısınma sorunum yok benim amacım sadece görsel olarak gözüme güzel gelen 2 adet rgb fan takmak. Sadece piyasada bulunan fanlar uyumlu olurmu 50-60liraya satılanlar bunu öğrenmek istiyorum, yada bilen varsa şu ucuz işini görür diyen link bırakırsa sevinirim teşekkürler.

120 MM veya 140 MM herhangi bir marka fan alıp takabilirsin. RGB renkleri kasandaki fanlar ile uyumlu yanmayabilir ve anakartında yer yoksa ekstra kablo alman gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı