Elektronik Cooler Master SK653 Brown Switch Kablosuz BT Mekanik Klavye 1.332,42 TL

Crest

Hectopat
XPG Summoner'ım var, mavi olduğundan sesi biraz rahatsız ediyor. Yerine bunun kahverengi olanı alınır mı? Bir de yanında kablosu geliyor mu?

XPG Summoner'ım var, mavi olduğundan sesi biraz rahatsız ediyor. Yerine bunun kahverengi olanı alınır mı? Bir de yanında kablosu geliyor mu?
Kahverengi switch tavsiye ederim. Mavi kadar tatmin edici ama maviden daha yumuşak basımı. Kırmızı gibi bastım mı basmadım mı hissi olmuyor. Bence en güzel switch kahverengi.

Brown switch artık satılmıyor diyor. Kablosuz olması ve bu fiyatta olması çok iyi TKL olsaydı tadından yenmezdi. Num tuşları çok yer kaplıyormuş gibi hissediyorum :).

Fiyat çok güzel. MX Keys'den geçmeyi düşünmedim değil.

Cooler Master klavyelerini önermiyorum. Çok kısa sürede şiddetli yay sesi başlıyor. Kablosuz kullanımda batarya süreleri çok az. (Farklı markalarda kullandığım kablosuz klavyeler ile karşılaştırarak söylüyorum).

Ayrıca MasterPlus yazılımı çok kötü. Hatta MasterPlus eski sistemimde bilgisayarın donmasına neden olan bir soruna sahipti.

banggood üzerinden bu fiyatlara daha kaliteli klavyeler düşürebilirsiniz.

Geri
Yukarı