Cooler Master Storm Sniper Kasa Tozlanma Sorunu

• Konuyu başlatan alf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 238
  • Görüntüleme 24B

alf

Hectopat
Kasanın soğutması çok iyi ancak beraberinde aşırı tozlanmayı da getiriyor. Bilgisayarı açtığımda resmen toz soluyorum. Ne tavsiye edersiniz?

@fiyu Para iadesi yapacaklarını sanmıyorum.

@fiyu" Ödediğiniz bedel ileriki alış verişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde alışveriş kuponu olarak tarafınıza verilecektir." Sitesinde bu yazıyor.
Umursama, mecburlar tüketici hakları gereği. Sen ürünü kusursuz ve tüm ambalaj içinden çıkanlar ile birlikte onlara teslim etmelisin. Onlarda sana koşulsuzca ilk bir hafta içinde para iadesi vermekle yükümlüler. Doğruca alt katta müşteri hizmetleri var. Git ve ben ürünü almak cayıyorum ve para iademi istiyorum. Sana neden geri verip paranızı istiyorsunuz diye bir soru sorarsa cevap verme. Sadece haklarımı kullanıyorum ve alışverişten cayıyorum ve para iademi istiyorum şeklinde konuş. Yasal hakkın bu senin kendileri yazmış.
Müşteri memnuniyetinden iade ve değişim işlemleri
Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ürünleri 15 gün boyunca herhangi bir neden göstermeksizin aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz:
• Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
• Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
• Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
• Faturanızı firma adına kestirdiyseniz ürünü değiştirmek için iade faturası getirmeyi veya göndermeyi unutmayınız, aksi durumlarda değişim işlemi başlatılamayacaktır.

Burada önemli olan sen kasaya donanımlarını takmaya çalışırken fiziksel zarar yani iç kısımda çizik, darbe ve bunu gibi bir hata yapmadıysan. Ürünü iade alıp para ödemesi alırsın hemen.

Son düzenleme:
750d seçmemin nedeni. Kasanın bir hayli geniş olması, sade ve toz açısından yeterince kapalı olmasıydı. C70 tercih etmememin nedeni ise, kasanın üst bölümünde toz filtresi olmaması, siyah renginin stokta olmaması diyebilirim.

@fiyu Vatandan verdim siparişi. Bir sıkıntı çıkmadı. Umarım daha fazla sıkıntı da çıkmaz.

750d seçmemin nedeni. Kasanın bir hayli geniş olması, sade ve toz açısından yeterince kapalı olmasıydı. C70 tercih etmememin nedeni ise, kasanın üst bölümünde toz filtresi olmaması, siyah renginin stokta olmaması diyebilirim.
Anladım Vatan ile devam ettin galiba para almak yerine üstüne farkını ekleyip. Corsair 750D aldın.

Kasayı henüz kullanmadım ancak yaptığım araştırmalara dayanarak söylüyorum gerçekten çok kaliteli bir ürüne benziyor. Sade ve cam kapaklı kasa düşünenlere tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı