Cooler Master Storm Sniper Kasa Tozlanma Sorunu

• Konuyu başlatan alf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 238
  • Görüntüleme 24B

alf

Hectopat
Kasanın soğutması çok iyi ancak beraberinde aşırı tozlanmayı da getiriyor. Bilgisayarı açtığımda resmen toz soluyorum. Ne tavsiye edersiniz?

@fiyu Aynen öyle oldu. Açıkcası tüketici koruma ve hakem heyetiyle uğraşmak istemedim bunun için zamanımı daha fazla harcayamıcağım.

@fiyu İnventus'u ilk defa senin sayende öğrendim. Bir dahaki alışverişimde mutlaka önermiş olduğun siteyi denicem. Arkadaşlar görüş ve yardımlarınızı için hepinize teşekkür ederim. Bu konunun bu kadar yoğun ilgi göreceğini düşünmemiştim açıkcası.

Kasayı henüz kullanmadım ancak yaptığım araştırmalara dayanarak söylüyorum gerçekten çok kaliteli bir ürüne benziyor. Sade ve cam kapaklı kasa düşünenlere tavsiye ederim.
Haftaya bende alıp kasayı rahatıma bakıyorum. Sistem güncellemesi yapıyorum paylaşırım konu açıp. İntel'in yeni Z97 anakart teknolojisine dayalı olacak güncellenmiş sistem.

@fiyu Merakla bekliyorum. Takipçisi olacağım. ;) Benimde kasayı ışıklandırmayı düşünüyorum :)

Corsair 750D iyidir. Önde iki adet, arkada egzos, ve üstte iki adet genişleme imkanı veren fan yuvaları mevcut. İster iki fan tak istersen sıvı soğutma kullan. Kasanın yan panel şeffaf panelli ve toz girecek açıklık yok. Bende Haf 912 var ve toz derdinden bıktım. Kasayı elden çıkartıp. Sana önerdiğim kasayı alacağım. Cooler Master kasalardan hiç memnun değilim. Bir tasarım sorunu var hava akışında ve iç blok dizaynında deneyimlerim bu yönde.

@fiyu İlk başta dediğine geldim :D

@fiyu Merakla bekliyorum. Takipçisi olacağım. ;) Benimde kasayı ışıklandırmayı düşünüyorum :)
Çok fazla ışık olayına girme derim. İlk başlarda çok hoş geliyor göze ama sonra rahatsız ediyor. Sana tavsiyem çok ışık olayına girme ama yapmak istiyorum diyorsan. Şerit led aydınlatma var. Bilgisayar kasaları için güvenli bir biçimde burada var. TeknoBiyotik: 'led ışık' için Arama Sonuçları

@fiyu Bir anda felsefe ağırlıklı bir yorum geldi. İnsaların hobileri vardır. İlgi alanları vardır. Bilgisayar parçalarına küçüklükten beri bir sempatim var. :)

@fiyu Hepsiburada'da stokta gözükmüyor. Başka nerde bulabilirim acaba? İventus'a gir göz atayım.

@fiyu Bir anda felsefe ağırlıklı bir yorum geldi. İnsaların hobileri vardır. İlgi alanları vardır. Bilgisayar parçalarına küçüklükten beri bir sempatim var. :)
Keyfine bak ama kasa içi estetiği bozmadan yap ne yapmak istiyorsan. Tekrar hayırlı olsun güle güle kullan ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı