Cooler Master TD 500 Mesh White

120 mm fan olup, performanstan kısmadan sessiz olan kaç fan var ki zaten? Normal olarak görüyorum. Ben CMH500 kullandım. 20 cm fanlar sıfır sesti. Boyut küçük olunca ses kaçınılmaz oluyor

Benim anlayamadığım üst kısımdan aşağı doğru bir kelepçe gördüm son fotoğrafta neyi sabitlediniz hocam? Ekran kartına destek içinse tavsiyem destek aparatları tercih etmeniz.
Onun olayı çok başka aslında. Eski kasamı satarken, ekran kartının kasayla bağlantısı olan arka kısmı (sanırım bracket olarak geçiyor.) kayboldu. O parçayı bulana kadar idareten takmıştım kelepçeyi, daha sonra da durmasında bir sakınca görmedim. Ekran kartımın eğiliminden yana sıkıntım iki türlü de yok. Ben de uğraşmadım böyle olunca.

Tabii ki kablolama daha sade olabilirdi .
Kablolama konusunda, ilk kez kasa toplamanın kurbanı oldum diyebilirim, elbette daha iyi ve sade olabilirdi.

Hayırlı olsun. Ben de yakın tarihte ROG Helios düşünüyorum ama bakalım şu an sadece düşünebiliyorum
Teşekkür ederim. Aklınızdaki veya daha da iyileri sizin olsun.

@Machvins konuda da epey konuştuk. Bahsettiğiniz durumda bence alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…