Corax Bronze AMD R3 1200 GTX 1050 Ti 4 GB

Min böyle bir sistem al oyun için. Seni rahat ettirsin ilerdede.

Biraz gereksiz bir mesaj olacak ama bu söz çok doğru. Alayım şimdi oynayayım demek yerine ileride de işimi görsün deyip o şekilde kasa almak daha mantıklı. Ben öyle yapmadım şimdi elimdeki sistemin neredeyse her parçasını tek tek değiştirmek zorunda kalıyorum. Önce işlemci yetmemeye başladı işlemciyi değiştirirmek için anakartı değiştirmem lazım. Anakartı değiştirinci RAM'lerde DDR3 olduğundan iptal oldu. Ekran kartıda yetersiz kalmaya başlamadı ama o da başlayacak.

@Osmique babanıza bu yazıyı okutun. Bütçenizi aşsa bile arkadaşın attığı kasayı almaya çalışın yoksa ileride gene bilgisayar toplarsınız.

Biraz gereksiz bir mesaj olacak ama bu söz çok doğru. Alayım şimdi oynayayım demek yerine ileride de işimi görsün deyip o şekilde kasa almak daha mantıklı. Ben öyle yapmadım şimdi elimdeki sistemin neredeyse her parçasını tek tek değiştirmek zorunda kalıyorum. Önce işlemci yetmemeye başladı işlemciyi değiştirirmek için anakartı değiştirmem lazım. Anakartı değiştirinci RAM'lerde DDR3 olduğundan iptal oldu. Ekran kartıda yetersiz kalmaya başlamadı ama o da başlayacak.

@Osmique babanıza bu yazıyı okutun. Bütçenizi aşsa bile arkadaşın attığı kasayı almaya çalışın yoksa ileride gene bilgisayar toplarsınız.
anlıyorum. üniversitede dizüstü alacağını söyledi. lazım oluyormuş. ama ben 2 yıl dişimi sıkamam zaten internet kafeye gitmem onlarında hoşuna gitmiyor. zaten 2 yıl sonra alacağımız ortadayken sonrasında değiştirmeme gerek kalması gereken bi bilgisayar almanın pek saçma olacağını düşünmüyorum bu yüzden. teşekkür ederim.

Eline sağlık güzel yazmışsın.

Anlıyorum. Üniversitede dizüstü alacağını söyledi. Lazım oluyormuş. Ama ben 2 yıl dişimi sıkamam zaten internet kafeye gitmem onlarında hoşuna gitmiyor. Zaten 2 yıl sonra alacağımız ortadayken sonrasında değiştirmeme gerek kalması gereken bir bilgisayar almanın pek saçma olacağını düşünmüyorum bu yüzden. Teşekkür ederim.

2 yıl sonra üniversiteye gideceksen ve laptopa geçeceksen bu büçtece bir sistem almanın sakıncası yok ama uzun sürede bu bütçeye toplayacağın bir sistem diğer arkadaşların dediği gibi seni üzer.

8800TL civarına böyle bir sistem buldum 1650 Super var.

2 yıl sonra üniversiteye gideceksen ve laptopa geçeceksen bu büçtece bir sistem almanın sakıncası yok ama uzun sürede bu bütçeye toplayacağın bir sistem diğer arkadaşların dediği gibi seni üzer.

8800TL civarına böyle bir sistem buldum 1650 Super var.
çok teşekkür ederim. bu benim işimi çok görebilir. bu arada bu benimkinin tarzında birşey değilmi? arkadaşların dediği tarzdan değil gibi.

1080p de idare edecek şöyle bir şey topladım ama 10k bro sen hazır sistem bak onlar daha ucuza geliyor
benim derdim grafikler falan değil. öyle fazla çeşit oyun oynamıyorum valorant, csgo, doom oynatsın yeter ki, elimdekide artık iyice ölmeye başladı tf2 bile zor oynuyorum bazen.

Geri
Yukarı