Core 2 Duo vs Core 2 Quad

Ama Aliexpress'de yaklaşık gönderim 30 gün sonrasını gösteriyor. Gercteken 30 gün mü sürüyor. İşlemcimi Aliexpress'ten alacağım da.

272W kullanımı önerilen 322 diyor.
PSU bu arkadaşlar. Yetmez derseniz değiştireceğim bir şekilde napiym.
Eki Görüntüle 578937

GT 710 kullanırsanız yetecektir güç kaynağı.

Oh iyi bari ekstra bir masraf etmiyim.Hadi sistem kayda değer olsa şükür ki maddi durumum da var güzel parçalar takardım da, eski bir sistem sistem olduğu için çok yanaşmadım ona. Zaten kasa yaklaşık bir 10 12 yıllık idare ediyoruz işte.

Ama Aliexpress'de yaklaşık gönderim 30 gün sonrasını gösteriyor. Gercteken 30 gün mü sürüyor. İşlemcimi Aliexpress'ten alacağım da.

272W kullanımı önerilen 322 diyor.
PSU bu arkadaşlar. Yetmez derseniz değiştireceğim bir şekilde napiym.
Eki Görüntüle 578937

Güvenli ve sistem rahat çalışsın istiyorsan, bu model uygundur, iyi bir markadır.

Bu arada mesajlar için hepinize çok çok teşekkürler ederim. Kafamda çok soru işareti vardı yardımlarınız için sağ olun. Ama tek aklımdaki Aliexpress'ten cidden 30 günde mi gelecek? Yanı o yazan o tarihte.
Güvenli ve sistem rahat çalışsın istiyorsan, bu model uygundur, iyi bir markadır.

Hocam sisteme ekstra bir yatırım yapmak istemiyorum ama sağ olun. Ama herhangi güç konusunda sıkıntı yaşarsam diye de bir kenara yaziym bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı