Core 2 Quad Extreme QX9650 Nasıldır ?

İnternette gezinmek için kullanılacaksa E5400 bile yeterli olur. Arkadaşımda var 5 yıldır kullanıyor şuan hiç sorunu yok:D. Ayrıca TDP değeri 85 Watt diye biliyorum ve 45 NM işlemci.

Ben oyunlar dışında hiçbir performans sorunu yaşamıyorum. İnternette gezinmek için E5500 yeterli. İmzamdaki sistemi 750 liraya almıştım :paragöz: :ROFL::ROFL::ROFL: Call of Duty MW serisini rahat oynadım (800x600 low ayarlarda) :D

Zaten seneye YGS-LYS'den sonra sistem toplayacağım sıfırdan fakat o zamana kadar Q9400 veya Q9550 idare eder mi ?
Seneye yeni bir sistem toplayacak iseniz çok fazla para bayılmaya gerek yok. Q8400, 8600, 9400 gibi işlemciler de yetecektir.

Yalnız işlemcim E7500, Q6600 belki yetebilir.
Yetmez dar boğaz olur bende çünkü bende Gtx 750 Ti var.E6400 işlemciye 2.3 Ghz den 3.20 ye çıkardım %5 %10 oranında arttı. Fazla bir şey olmadı şimdi eski kartımı kullanıyorum Gt630 Gta V açmaya çalıştım 800x600 de 20 fps anca oynattı 4gb Ram Win10 da. Emin ol q6600 bile yeter. Buda testi birde oc yap 3 Ghz tadından yenmez. Burada ki ayarlar en yüksek ayardır MSAA kapalı tabi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yetmez dar boğaz olur bende çünkü bende Gtx 750 Ti var.E6400 işlemciye 2.3 Ghz den 3.20 ye çıkardım %5 %10 oranında arttı. Fazla bir şey olmadı şimdi eski kartımı kullanıyorum Gt630 Gta V açmaya çalıştım 800x600 de 20 fps anca oynattı 4gb Ram Win10 da. Emin ol q6600 bile yeter. Buda testi birde oc yap 3 Ghz tadından yenmez. Burada ki ayarlar en yüksek ayardır MSAA kapalı tabi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet haklısınız. Bende şuan E7500 var ve 3.85 GHz hızına çıkabildim fakat gözle görülür bir fark olmadı.

@eXtremeReVenge44 anakartınız nedir? Ben de bu ekran kartından alabilirim. Ama benim anakartım G31 yonga setli ve çok eski.
Anakartım GIGABYTE GA-G31M-ES2L

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı