Core 2 Quad Q6600 sisteme ekran kartı tavsiyesi

darky0117

Kilopat
Yer
Buca, İzmir
Daha fazla  
Meslek
Elektrik
Bilgisayarım ilk aldıgım zamanlarda çok iyi veri veriyordu fakat baya oldu 7-8 yıl önceki pc ve şimdi artık yeni oyunlar açmıyor crysis3 ghost bunları yükledigimde xp varken zaten oyun xp destekli degilse hiç açılmıyor ama win8 attım 64 bit şuan 64bit win8 var ama oyunu açtıgımda cpu %100e fırlıyor ve yetersiz cpu direckt diyor bende ekran kartımdan olabilecegini düşünüyorum. Acaba bilgisayarım için en uygun ekran kartı nedir bütçem 300-400 arası.

Sistem özellikleri:

• Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz
  • ram 2gb+2gb ve 1gb+1gbtoplam 6 gb
  • ekran kartım geforce 8600gts
Yeni oyunlar için bu işlemci tam verim veremez belki ama genede iş görür gibi ve bence ram'lar yeterli olacakdır ama ekran kartım baya eskide kalmış galiba bu sisteme uyumlu iyi bi ekran kartı tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia Ekran Kartı

Ben şurda bi karşılaştırma yaptım ama GTX 650ti daha iyi gibi geldi bana ve bu önerdiginiz ekran kartları benim bilgisayarıma uyarmı acaba oda var yani alırız bide takamayız yeri uymaz falan nasıl anlarız yani uyup uymadıgını?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı