Core 2 Quad Q8300, GTX 760 GTA 5 Yeterliliği

turko44

Hectopat
Daha fazla  
1- Başlıkta da belirtiğim gibi sistemim gta 5 için yeterlimi ? Yeterliyse almayı düşünüyorum.
2- Hangi ayarlarda oynatır ?

Sistemim :
Intel Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz (O.C 3.00 GHz)
4 GB DDR2
Asus GTX 760

Tahmin yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde zaten darboğaz sorunu var. Ben şuan gtx 760'dan tam performans alabildiğinizi zannetmiyorum. Açıkcası sizin sisteminizi kullanıyor olsaydım, gidip gta 5'e 150-200 lira vermezdim. Ben imzadaki sistemim için bile vermeyi düşünmüyorum.

Sisteminizde zaten darboğaz sorunu var. Ben şuan gtx 760'dan tam performans alabildiğinizi zannetmiyorum. Açıkcası sizin sisteminizi kullanıyor olsaydım, gidip gta 5'e 150-200 lira vermezdim. Ben imzadaki sistemim için bile vermeyi düşünmüyorum.
Yorumunuz için teşekkürler. Darboğaz olduğunu bende biliyorum ekran kartı kullanımım max %80 oluyor. Sizce gta 5 alsam hangi ayarlarda oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz sorununu ve 4 gb ram olmasını göz önüme alırsak medium ayarlarda oynarsınız diye düşünüyorum. Fakat sadece gta 5 için değil bundan sonraki oyunlar içinde en kötü bir i3-4160 ve h81m anakart alabilirseniz çok daha iyi olur.

Darboğaz sorununu ve 4 gb ram olmasını göz önüme alırsak medium ayarlarda oynarsınız diye düşünüyorum. Fakat sadece gta 5 için değil bundan sonraki oyunlar içinde en kötü bir i3-4160 ve h81m anakart alabilirseniz çok daha iyi olur.
Yazın upgrade etmeyi düşünüyorum zaten . Bu arada yorum için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı