Core i3 4160 1500-2000 TL Sistem Toplama

Joffrey

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 1-2 haftadan bu yana sistem toplayacağım için çok araştırma yaptım.Bu araştırmalar sonucunda ise şu şekilde bir sistem topladım;

Adsız1.png

Fakat birden fazla anakart seçtim. Çünkü hangisi ile daha uyumlu olup olamadığını bilemedim. Sizden ricam yaptığım sistemde bir pürüz var mı ona bir bakmanız ve buradaki anakartlardan hangini tercih etmem?

Son düzenleme:
Ara Toplam1.807,85 TL
Toplam KDV325,41 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.133,26 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ara Toplam1.807,85 TL
Toplam KDV325,41 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.133,26 TL
[TBODY] [/TBODY]
ilgin için teşekkürler.

Toplanılan yer Sinerji bu arada bu sistem ile senin sistemin arasında ciddi performans farkı var, benim önerdiğim sistem çok daha performanslı.
Aynen dediğin kadar performans farkı var ama toplanılan yer Sinerji bilemiyorum hiç duymadım daha öncesinde.Güvenilir mi değil mi tam emin değilim.

Gayet güvenilir merak etme, çok alışveriş yaptım. Sitedekilerin çoğu da burdan alışveriş yapıyor. PC toplama bölümünden parçalarını seçersen ordan PC toplama hizmetini var onu istersen sana PC hazırlayıp verirler. Ya da parçaları sen kurarsın.

2 seçenek sunuyorum size. 1.'si i3 4160 ve Gtx 960. 2.'side i5 4460 ve R9 285. Hangisi içinize siniyorsa onu alabilirsiniz.

Sistem fiyatları :

İ3 4160 ve Gtx 960 fiyatı : 1917

İ5 4460 ve R9 285 fiyatı : 1999 TL

Kasa : Xigmatek ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Ekran kartları :

ASUS GTX 960 STRIX, 2GB, GDDR5, 128 bit Ekran Kartı (GTX960-DC2OC-2GD5), Fiyat: 832 TL

Sapphire R9 285 DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Screenshot_2.png

Gayet güvenilir merak etme, çok alışveriş yaptım. Sitedekilerin çoğu da burdan alışveriş yapıyor. PC toplama bölümünden parçalarını seçersen ordan PC toplama hizmetini var onu istersen sana PC hazırlayıp verirler. Ya da parçaları sen kurarsın.
Anladım fakat ben Mersinde oturuyorum.Sinerji Bilgisayar ise İstanbul'da bi şekilde iletişime geçeceğim.Geçemezsemde artık hayırlısı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı