Core i5 4440 sistem toplama

• Konuyu başlatan aalper
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Kardeşim ne bu herşeye muhalefet olma çabası? Üfürsen uçar falan?
Masa sallanmadıktan sonra monitör ne görecek te sallanacak?
O zaman 450 500tl lik yorumlar da yapılabilir. Adam 200 270 tl bütçe belirtmiş. Ucuz ürünün elbet eksikleri olacak. ya çözünürlüğü düşük olacak, ya pikselleri sıkıntılı olacak, ya gecikme süresi yüksek olacak, ya sallancak, ya ekran küçük inc olacak. Benim yorumlarıma gözünü dikip eleştireceğine kendin ürün öner.
Ürünü belirt. Altına arkadaşın gösterdiği ürünün ayağı sallanıyormuş bu ondan daha iyi de. Anlarız.

Bundan da hesaplı varsa buyrun araştırın. Arkadaşın belirttiği tarife uygun.

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 18,5'' S19B150N GEN

:) Sadece para odaklı, bakkal amcalar gibi öneride bulunmanı hayretle izliyorum.
1.si senin önerdiğin monitörün gecikme süresi 5ms, benim önerdiğim 2ms.

Arkadaş oyun için istiyor. Dolayısıyla gecikme süresine önem vermelisin.

2.si senin önerdiğin monitör 1366x768, benim önerdiğim monitör 1920x1080 (full hd)
3.sü senin önerdiğin monitörde Hdmi yok, benim önerdiğimde var.

Şimdi sana soruyorum, nasıl olur da bu iki monitörü aynı kefeye koyarsın? Enteresan..

Bu arada madem araştırmayı bu kadar seviyorsun, bir daha araştır. Son olarak şunu söylüyorum, şuan piyasada $150 altında oyuncuya hitap eden monitör bulamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.si senin önerdiğin monitörün gecikme süresi 5ms, benim önerdiğim 2ms.
2.si senin önerdiğin monitör 1366x768, benim önerdiğim monitör 1920x1080 (full hd)
3.sü senin önerdiğin monitörde Hdmi yok, benim önerdiğimde var.

Ya neden herşeyi böyle yarışa çeviriyorsun sen? Hep sen üstünsün, hep sen. Neden daha düzgün cevap vermiyorsun?

Daha düzgünce cevap versen daha iyi olmaz mı? Herneyse, en bilgilisi sensin, herkesi aşağılayabilirsin.

Bu mesajımı sadece şu anlık algılama, hep böylesin. Geçen mesajında da adama herşeye muhalefet olmaya çalışıyor falan demişsin.

270 TL'lik monitör sonuçta.

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim ne bu herşeye muhalefet olma çabası? Üfürsen uçar falan?
Masa sallanmadıktan sonra monitör ne görecek te sallanacak?
O zaman 450 500tl lik yorumlar da yapılabilir. Adam 200 270 tl bütçe belirtmiş. Ucuz ürünün elbet eksikleri olacak. ya çözünürlüğü düşük olacak, ya pikselleri sıkıntılı olacak, ya gecikme süresi yüksek olacak, ya sallancak, ya ekran küçük inc olacak. Benim yorumlarıma gözünü dikip eleştireceğine kendin ürün öner.
Ürünü belirt. Altına arkadaşın gösterdiği ürünün ayağı sallanıyormuş bu ondan daha iyi de. Anlarız.

200-270 TL'lik monitörün elbette ki eksikleri olacak demişsin. Çözünürlükleri, pikselleri, gecikme süresi, ekran boyutu.. O zaman niye önerdiğim monitörü beğenmiyorsun. Link vermeden yorumlar sekmesini okumanı isterim. Ben bu bütçeye uygun olur diye düşündüm.

Alper sen en iyisi Belleğini 4gb lık 100Tl lık modelden seç kalanı monitöre ekle 23'' işe yarar bişey satın al. O 4gb bellek sana yetecek kafanı takma. İlerde aynısından bir tane daha alırsın olur biter ama monitörü düzgün birşey almazsan zevkin içine edersin :)
VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Tek Mod

Bu şekil tekrar hesap yap bakalım geriye zorlasan monitör için ne kalıyor?

Not: Vatan %30 indirimine göre hesaplamaya çalış.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı