Core i5 4440 Sistem Toplama

BU 2 BİLGİSAYARDAN OYUNCU İÇİN KALİTE AÇISINDAN HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ

• HP Pavilion 500-100et İ5 4440 3.3 GHZ 12GB DDR3 1TB HDD 2GB NVİDİA GT 640 4BG W8

Oy: 3 75,0%
  • CASPER INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB DDR3 1 TB HDD 2 GB NVIDIA GT630 WIN 8

Oy: 1 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tarkan Özdemir

Hectopat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.....

Arkadaşlar benim elimde şu an eski bir masaüstü bilgisayarım var ve oldukça eski.Ben bu kasayı hazır marka kasa olarak değiştirmeye karar verdim ,toplama ile uğraşmak istemiyorum.Arkadaşlar direk konuya gireceğim,HP'nin ürettiği Pavillion 500-100 serisinin orta seviye oyuncu bilgisayarını Bimeks'den beğendim ve almayı düşünüyorum fakat hemen atılmak istemiyorum ve sizin görüşlerinizi de almak istiyorum,(Recep abi okuyorsan lütfen yanıt yaz).Evet alacağım bilgisayarın genel özellikleri şunlardır:

• Masaüstü
  • Intel®
  • Core™ i5
  • 4440
  • 3,1 Ghz
  • Max.turbo ile 3.3 Ghz
  • 6 MB
  • 12 GB
  • 1333 MHz
  • DDR3
  • Windows 8
  • 1 TB
  • SATA
  • 7200 rpm
  • NVIDIA GeForce GT 640
  • 4 GB
  • Paylaşımsız
  • Ethernet 10/100/1000
  • DVD±RW DL
  • 6 in 1
  • 802.11b/g/n

Son düzenleyen: Moderatör:
​Fiyatı nedir peki bu sistemin ?

Hp'nin 1971 TL Artı Kablosuz Klavye Ve Maouse.Ve Ek Olarak Norton 1 YIL Anti Virüs Programı Da Geliyor ve 2 Yıl Garanti :)

Herkese dediğimiz gibi bu paraya bundan daha verimli bir sistem toplanabilir hazır pc den herkes uzak olmanı söyler zaten.

Bir şey soracağım, toplama yaptığımızda nasıl uğraşıyoruz, uğraştan kastınız nedir? Bu hazır sistemleri alacağınız yerle irtibata geçiyorsunuz, size gönderiyorlar veya gidip alıyorsunuz. Topladığınızda ise, örneğin; Vatandan topladınız irtibata geçiyorsunuz veya oraya gidip bileşenleri söylüyorsunuz tek parça halinde, tak fişe kullan haliyle teslim ediyorlar. Arada 1 fark bulun size hak verecem.

Bence toplama yap, uğraşmana deyer. Ki zaten vatan kendisi topluyor. Veya laptop al. 2000 tl'ye bundan daha iyi bir LAPTOP bulursun.

Öncelikle iyi forumlar... Biz burada kaç günden beri söylüyoruz hazır bilgisayar alırsan ısınma sorunları da beraberinde gelir. Anlaşılan bilgisayardan hiç bir şey bilmiyorsun Nvidia GT640 bakkalların bile kullanmayacağı bir kart yani demek istediğim sen bu bilgisayarı alırsan müzeye koy çünkü içindeki sistem öyle berbat ki insanlar içindekileri sergilenirken görsünler en azından o sistem insanları güldürmeye yarar. Sistemi kötülemiyorum aslında gerçeği söylüyorum. Git VATAN da toplasınlar keyfine bak uğraşmazsın zaten.

12 GB RAM ve GT 640 ekran kartı. Ne muhteşem ikili...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı