Core i5 4670K Sistem

RAM frekans değerleri "oyun sistemlerinde" önemli değildir. 1866, 1600, 1333 veya 2133 Mhz olması fark etmeyecek. Ucuz olanı alın artan parayla "patlamış mısır eşliğinde" bir film izleyin ve keyfinize bakın. :) Aynı şekilde tek veya çift modül olması da "+" veya "-" değildir. Anakart ve işlemciye gelecek olursak, İ5 4670 ve H81M seçebilirsiniz. Daha ucuz oluyor ve bence daha iyi.

Listede 4670k vardı da. Ekran kartı iyi değildi onda da. Arkadaşlar ekran kartına yüklen dediler. Bende böyle bir şey yaptım.

Aslında benim kuzenin sistemden yapmayı çok istiyorum ama baya tuzlu.
4770k ve GTX670 yapmış. O çok güzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
K ibaresi daha iyi olduğuna işaret etmez. K ibaresi O.C yapılabilen bir işlemcidir. Yani çarpan kilidi açıktır. 4670 alın ve keyfinize bakın. Ayrıca bütçeniz uygun olduğu için İ5 öneriyorum. İ3 bir işlemci alsanız da performans kaybı olmayacaktır(oyunlarda).

O zama intel alırsam ekran kartından kısmam gerekecek ekran kartı olarak ne öneriyorsun?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı