Core i7-9750H 1660 Ti PUBG emülatör kasma sorunu

TcÖMR

Centipat
PUBG emülatör kasma sorunu.
Merhaba bende NVIDIA GTX GeForce 1660 Ti 6 GB var.
Bir de Core i7-9750H var 16 RAM halen cok ara kasma oluyor ne yapmam lazim tam olarak? Lütfen bir zahmet yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşında adam varsa kasar geçer öyle mi yoksa sürekli takılma mı oluyor ? Bu arada bende sistem toplayacağım inşallah. Bende emülatör oynamayı planlıyorum. Bu tercih meselesi. Adam senden oyun önerisi istemiyor.

PUBG emülatör kasma sorunu.
Merhaba bende NVIDIA GTX GeForce 1660 Ti 6 GB var.
Bir de Core i7-9750H var 16 RAM halen cok ara kasma oluyor ne yapmam lazim tam olarak? Lütfen bir zahmet yardim edin.
En iyi grafik kartını getir o çöp emülatör yine kasar, sahip olduğun sistem ile ultra ayarda steam pubg oynarsın.

Karşında adam varsa kasar geçer öyle mi yoksa sürekli takılma mı oluyor ? Bu arada bende sistem toplayacağım inşallah. Bende emülatör oynamayı planlıyorum. Bu tercih meselesi. Adam senden oyun önerisi istemiyor.
Hayir normal olarak kasiyor ama 1-2 saniye arasi ve uzaktadi agaclar gec görüntüleniyor oda belki 1-2 saniye sonra

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı