i7 9750H 1660 Ti Dying Light kasma sorunu

Tranter

Centipat
Dying Light'ı Steam'den aldım ilk gün gayet güzeldi 60 FPS sabit alıyordum. Ama 2.gün 50 40 arası almaya başladım. Sistemim.
1660 Ti.
i79750H.
16 GB 2666 MHz.
512 GB SSD.

Ve ekran kartını tam kullanmıyor yüzde 40 50 civarında geziyor.

Dying Light'ı Steam'den aldım ilk gün gayet güzeldi 60 FPS sabit alıyordum. Ama 2.gün 50 40 arası almaya başladım. Sistemim.
1660 Ti.
i79750H.
16 GB 2666 MHz.
512 GB SSD.

Ve ekran kartını tam kullanmıyor yüzde 40 50 civarında geziyor.

Hocam sisteminize güncelleme gelmiş olabilir ekran kartı ve Driver güncellemelerinizi kontrol edin GeForce Experience'den önerilen ayarları kullanın öylece daha rahat birr oyun deneyimi yakalarsınız ben 1070 ile öyle yapıyordum çok uzun süre GeForce Experience ile rahat rahat oynadım :)

Hocam, baktım. Dün drivera guncelleme gelmiş, yukleyeceğim. Şimdiden teşekkürler.
Hocam, bir ara düzeldi ama yine aynı oldu. GeForce Experience yükledim ve driverlar güncel acaba. Sebebi nedir?

Hocam sisteminize güncelleme gelmiş olabilir ekran kartı ve Driver güncellemelerinizi kontrol edin GeForce Experience'den önerilen ayarları kullanın öylece daha rahat birr oyun deneyimi yakalarsınız ben 1070 ile öyle yapıyordum çok uzun süre GeForce Experience ile rahat rahat oynadım :)

Hocam, sorun devam ediyor. Bir ara düzeldi ama.

Geri
Yukarı