Core i7-9750H 1660 Ti PUBG emülatör kasma sorunu

TcÖMR

Centipat
PUBG emülatör kasma sorunu.
Merhaba bende NVIDIA GTX GeForce 1660 Ti 6 GB var.
Bir de Core i7-9750H var 16 RAM halen cok ara kasma oluyor ne yapmam lazim tam olarak? Lütfen bir zahmet yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşında adam varsa kasar geçer öyle mi yoksa sürekli takılma mı oluyor ? Bu arada bende sistem toplayacağım inşallah. Bende emülatör oynamayı planlıyorum. Bu tercih meselesi. Adam senden oyun önerisi istemiyor.

PUBG emülatör kasma sorunu.
Merhaba bende NVIDIA GTX GeForce 1660 Ti 6 GB var.
Bir de Core i7-9750H var 16 RAM halen cok ara kasma oluyor ne yapmam lazim tam olarak? Lütfen bir zahmet yardim edin.
En iyi grafik kartını getir o çöp emülatör yine kasar, sahip olduğun sistem ile ultra ayarda steam pubg oynarsın.

Karşında adam varsa kasar geçer öyle mi yoksa sürekli takılma mı oluyor ? Bu arada bende sistem toplayacağım inşallah. Bende emülatör oynamayı planlıyorum. Bu tercih meselesi. Adam senden oyun önerisi istemiyor.
Hayir normal olarak kasiyor ama 1-2 saniye arasi ve uzaktadi agaclar gec görüntüleniyor oda belki 1-2 saniye sonra

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı