Corona oldum

Favicovir denilen ilacı kullanmayın. Türkiye dışında hiçbir ülkede kullanımı yok. Üreticisi Japonya'da bile kullanılmıyor. Türk insanını denek olarak kullanıyorlar.

Yeni bir ilaç değil ki, komplo teorileri okuyup milleti yanlış yönlendirmeyin. Yıllardır olan bir ilaç. Eskiden de viral hastalıklarda virüs yayılmasın/çoğalmasın diye kullanılırdı. Favicovir ise yerli üretim olanı.
Doktor söyledi ise için. Bol sıvı tüketin.
2014 yılından beri bilinen bir ilaç bu. Denek evresi biteli çok oldu.

Çok geçmiş olsun. Bol bol su için. Sağlıklı günler dilerim.

Sağ olun hocam, öyle yapacağım bol bol su içeceğim. Sağlıklı günler.
Geçmiş olsun hocam. Umarım size de, ailenize de, diğer insanlara da bir şey olmaz. :)

Bizim okulda da 12. sınıflar fotoğraf çekiminde kapmışlar. Bu kadar vaka varken çok saçma işler yaptılar bence.

@444065 teşekkürler hocam, bizlik bir sıkıntı yok. Okuldan ayrılalı bir ayı geçmiştir. 12. sınıflar için açıktı ya, onlar kapmışlar. Siz de dikkatli olun, sağlıklı günler. :)

Sağ olun hocam inşallah.
Favicovir denilen ilacı kullanmayın. Türkiye dışında hiçbir ülkede kullanımı yok. Üreticisi Japonya'da bile kullanılmıyor. Türk insanını denek olarak kullanıyorlar.

Hocam ekipler kullanmamızı söyledi kullanmalı mıyız?
Neredeyse Türkiye'nin birçok bölümü corona çarptı.

Evet, Gaziantep için bir çok okulda vaka var.

Merhaba, corona oldum okulda yan sınıfın pozitif ve öğretmenlerimizin pozitif çıkmasına rağmen okulda bir kapanma olmadı. Ben de corona oldum. Yarın ekipler gelip kontrol edecekmiş. Sağlığınız için evde kalın arkadaşlar.

Doparlan evlat geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı