Corsahir HS70 Bluetooth ile bağlanmıyor

Fd1903

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün aldığım Corsair HS70 Bluetooth kulaklığı telefonum görmüyor. İlk başta sarjı yoktur diye bağlanmıyor diyordum fakat yaklaşık 3 saattir sarjda ama hala bağlantı kuramıyorum. Sarjda olmasına rağmen ise ışığı hala kırmızı yanıp sönüyor. Kablo ile bilgisayara bağladığımda hiçbir problem yok. Fakat benim asıl amacım telefon için kullanmaktı. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığım model bluetooth modeli arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Telefonda da kullanılan versiyonu yani Corsair HS70 Bluetooth
Kulaklık Bluetooth değil ki. Telefon ile kullanmak istiyorsanız Arctis 9 bakın. Kendimde kullanıyorum ve memnunum.
Aldığım model bluetooth modeli arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Telefonda da kullanılan versiyonu yani Corsair HS70 Bluetooth

Aldığınız yerin linkini atar mısınız?

Kullanım kılavuzuna bir göz atar mısınız? Belki bu durumla alakalı bir şey vardır.
Maalesef bulamıyorum. Belki vardır ama ingilizce olduğu için çözemiyorum sanırım.
Çok teşekkür ederim kullanım kılavuzundan bakarak çözdüm bağlantıyı. Yapılması gereken 1 kere bas bırak yapıp 2. ye basılı tutmakmış bu kadar basit bir şey için saatlerce bekleyen beni alkışlayabilirsiniz. :) çok teşekkür ediyorum bu arada vaktinizden yedim...

Son düzenleme:
Maalesef bulamıyorum. Belki vardır ama ingilizce olduğu için çözemiyorum sanırım.
Çok teşekkür ederim kullanım kılavuzundan bakarak çözdüm bağlantıyı. Yapılması gereken 1 kere bas bırak yapıp 2. ye basılı tutmakmış bu kadar basit bir şey için saatlerce bekleyen beni alkışlayabilirsiniz. :) çok teşekkür ediyorum bu arada vaktinizden yedim...
nasıl yaptınız söyler misiniz bende ilk mavi yanıp sonra kırmızı yanıp sönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı