Corsair 120GB Force Serisi LE 200 Update Sorunu

Mithril5

Kilopat
Başlıkta belirttiğim SSD'yi kullanıyorum. Ancak Corsair SSD toolbox ile update yapmaya çalıştığımda ''firmware is up to date'' gibi bir uyarı veriyor. Sonuç olarak update yapamıyorum. Neden acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok denemedim o_O denedim elbette. Ama şöyle bir durum var. Ben bu uyarıyı daha önceden de almıştım. Yani yazılımı güncellemeyi daha önce de denedim. Corsair yılda bir güncelleme çıkarıyorsa onu bilemem. Ancak ssd ye dair bu zamana kadar hiçbir şey kurmadım. O yüzden buraya yazıyorum...

Arkadaşlar yazılımın güncel demişsiniz. Tamam doğru güncel olabilir. Yalnız yukarıda da belirttiğim gibi ben pc yi aldığımdan bu yana ssd yazılımını güncellemedim hiç. Windowsu kurarken kendisi son sürümü indirip kurmuş olabilir mi ?

SSD'ler çok sık güncelleme almayan cihazlar. Mesela ben geçen sene Samsung 750 EVO aldım 1 kere bile frimware güncellemesi gelmedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı