Corsair 200r Kasaya Ön Led Fan Takmak

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar Corsair 200r kasa kullanıyorum. Ön kısmında bir adet kasayla gelen fan var. İçeri üflüyor kasanın dışı zaten kapalı ön kısmı. Ben o öndeki fanı çıkarıp ledli bir fan taksam kasanın yanlarında bulunan hava girmesi için ön kısımda yanlarda 2 adet hava girmesi için kısım var oralardan kırmızı ışık dışarı çıkar mı ? Kırmızı yanar mı oralar ? Kasayı bilmeyenler 2 dakika netten bakabilirlerse çok sevinirim. Kasanın önü şekilli olsun istiyorum o fanla beraber kırmızı yansın ön kısım az da olsa fark etmez.

Not : Moderatör arkadaş başlık uzun olur diye böyle yaptım kusura bakma. Sürekli ban yemekten sıkıldım.

Arkadaşlar ?

Fanın ledi dışarı bakan kısımda olsa bile kasanın önü kapalı olduğu için ışık yansıyıp kasanın boşluğuna dağılır diye düşünüyorum. Tabii bu ne kadar bir yansıma olur onu sadece takıp öğrenebilirsin.
Ayrıca alacağın fanın kasadaki fanla aynı boyutta olmasına dikkat et, eline kalmasın.

120mm ' lik fan takılı. Kırmızı led fan alacağım. Bende öyle düşündüm ama bu ızgara olan kısım kırmızıya dönse çok iyi olurdu. Alsam mı acaba ?
Fanın ledi dışarı bakan kısımda olsa bile kasanın önü kapalı olduğu için ışık yansıyıp kasanın boşluğuna dağılır diye düşünüyorum. Tabii bu ne kadar bir yansıma olur onu sadece takıp öğrenebilirsin.
Ayrıca alacağın fanın kasadaki fanla aynı boyutta olmasına dikkat et, eline kalmasın.

Ben olsam oraya 10 cm veya tam boyda şerit led yapıştırırım önden bakınca gözükmeyecek şekilde ve ordaki deliklerden kabloları içeri verirdim boştaki herhangi bir kabloya bağlardım.

İç kısma koyduğumda şerit ledi ızgaralardan dışarı ışık çıkar mı ? Bilgisayarı açtığımda oraların kırmızı olmasını istiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı