Corsair 200r Kasaya Ön Led Fan Takmak

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
Şerit alırsam olmazsa elimde kalır. İşe yaramaz ama fan alırsam olmazsa başka bir yere takarım kaybım olmaz. En iyisi fan alayım ben.

Sen bilirsin sonuçta senin kasan fan alırsın baktın olmadı 1 metre veya 30 cm alırsın led yapıştırmadan bi ölçüp biçersin baktın güzel oldu yapıştırırsın ama ben 2 hafta sonra masaüstü sistem tolicam mesela Corsair Carbide Serisi™ 400R Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
bu kasada alıcam 3-4 ay kullandıktan sonra büyük ihtimal sıkılrım ve modifiye arayışına girerim ledlere ilgim çok benim müzik ritmine görede yakabilrim ledleri :D gerçekten güzel olur

Arkadaşlar kaç tane takabilirim ? 8 yazıyor her yerde ama ben 8. fanı nereye takacağımı bulamadım. Kullanan veya bilen yardımcı olabilir mi ?

Toplamda sekizdir. İçinde 2 tane mevcut fanı olması lazım. 2 üste, 2 kapağa, tane öne ve bir tanede güç kaynağının yanına aşağıya toplam 8 fan takılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı