Corsair 275r airflow alınır mı?

spaect

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta görüldüğü gibi Corsair 275r airflow almayı düşünüyorum. Kasanın beyaz olması benim için bir nevi şart RGB konusu pek önemli değil, kasa hakkında bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum.

Aynı kasayı kullanıyorum. Airflow açısından cidden başarılı bir kasa. Malzeme kalitesi güzel. İçinde kontrolcü mevcut değil. Fanları 3 pin.

Farklı bir konuda merakınız varsa sorabilirsiniz.

@hadwiger. Tam yorum yazdım, etiket geldi. 😅

Fanları aldıktan sonra değiştireceğim hava akışı sorunsuzsa alacağım kasa çok hoşuma gitti deneyimledikten sonra yazarım tekrardan teşekkürler.

Aynı kasayı kullanıyorum. Airflow açısından cidden başarılı bir kasa. Malzeme kalitesi güzel. İçinde kontrolcü mevcut değil. Fanları 3 pin.

Farklı bir konuda merakınız varsa sorabilirsiniz.

@hadwiger. Tam yorum yazdım, etiket geldi. 😅

Almayı düşünüyorum 3 pin dediğiniz şey bir sorun mu? MSI B550M PRO VDH ile kullanacağım ama bir sorun olmaz sanırım. Hoşuma gitti kasa. Başka bir konuda üste sıvı soğutma takamazsınız yazmışsınız peki sıvı soğutmayı öne alsam fanlarını üste alsam? Maksimum 800 TL ayırabilirim kasaya. Bilindik markalardan Vatan'dan bir kasa önerir misiniz rica etsem?

@ProxyGG

Çoklayıcı kablo üzerinden fanları DC olarak ayarlarsınız. Sorun kalmaz. Üst tarafa sıvı soğutucu takılması için Corsair LPX RAM'leri gibi modellerin sistemde olması gerektiği belirtilmiş ama hiç denemedim. Bu konu bir miktar soru işareti barındırıyor. Ön tarafa kendi fanlarıyla birlikte 360 mm'lik soğutucu bile takabilirsiniz tabii. Zaten kasa bizi o kullanıma götürüyor.

Vatan Bilgisayar'in fiyat politikasını çok sevmiyorum ama bu alışveriş kanalı şartsa MSI MAG Forge kasalara bakılabilir. Sizin bütçenize uygun.

@ProxyGG

Çoklayıcı kablo üzerinden fanları DC olarak ayarlarsınız. Sorun kalmaz. Üst tarafa sıvı soğutucu takılması için Corsair LPX RAM'leri gibi modellerin sistemde olması gerektiği belirtilmiş ama hiç denemedim. Bu konu bir miktar soru işareti barındırıyor. Ön tarafa kendi fanlarıyla birlikte 360 Mm'lik soğutucu bile takabilirsiniz tabii. Zaten kasa bizi o kullanıma götürüyor.

Vatan Bilgisayar'in fiyat politikasını çok sevmiyorum ama bu alışveriş kanalı şartsa MSI MAG Forge kasalara bakılabilir. Sizin bütçenize uygun.

Çok teşekkürler. MAG kasasına 3070 sığmıyormuş 5cm ile. İleride ekran kartı almayı düşünüyorum şu anlık APU toplayacağım da. Airflow bütçemi aşmıyordu ondan sorayım dedim şu anlık fiyatı 767 TL. Corsair kalitesine çok güveniyorum ve açıkçası şık geldi gözüme. Sade ve şık bir görüntüsü var. En fazla 3070 takanilirim belki 2080S falan ama o da ihtimal fiyatlar düzelirse. Bir sorunu yok derseniz bu kasayı almak isterim. RGB furyası bayağı göz yoruyor böyle şık, minimalist kasaları daha çok seviyorum.
@ProxyGG

Çoklayıcı kablo üzerinden fanları DC olarak ayarlarsınız. Sorun kalmaz. Üst tarafa sıvı soğutucu takılması için Corsair LPX RAM'leri gibi modellerin sistemde olması gerektiği belirtilmiş ama hiç denemedim. Bu konu bir miktar soru işareti barındırıyor. Ön tarafa kendi fanlarıyla birlikte 360 Mm'lik soğutucu bile takabilirsiniz tabii. Zaten kasa bizi o kullanıma götürüyor.

Ayrıca filtre olması da cezbetmedi değil 🙂

Geri
Yukarı