Corsair 275R Airflow power tuşu ışık vermiyor

erol einstein

Hectopat
IMAG1311.jpg

Selam arkadaşlar, bu kasayı aldım ve eski sistemimi buna aktarıp çalıştırdım. Çok memnunum ancak ön panel bağlantısında Power LED kablosunu artı eksi her türlü bağladım ve Power tuşunda ışık yanmıyor, YouTube'da kasa incelemelerinde yandığını görmedim. Soru şu bu kabloları boşuna mı koydular, yoksa bir arıza mı var? Kasayı kullanan biri varsa? Yardım edebilirse sevinirim.

IMAG1304.jpg

Dostum Power led +,- yerine -,+ takmış olmayasın o slotlara bir kontrol et istersen. Benim de yanmıyordu ben -,+ bağlamışım +,- ye çevirdim şu an yanıyor.

Dostum Power LED +,- yerine -,+ takmış olmayasın o slotlara bir kontrol et istersen. Benim de yanmıyordu ben -,+ bağlamışım +,- ye çevirdim şu an yanıyor.

Çok teşekkür ederim, her türlü denedim aklına gelebilecek tüm yönler. Artı elimde an kartın ve kasanın şeması da var. Büyük ihtimal öyle kullanacağım 😢

Çok teşekkür ederim, her türlü denedim, aklına gelebilecek tüm yönler, artı elimde ana kartın ve kasanın şeması da var, büyük ihtimal öyle kullanacağım 😢

Çok tavsiye etmem ama belki herhangi bir 5V adaptör ile artı eksi kablolarını ayarlayıp güç verip yanıp yanmadığına bakabilirsiniz. Eğer yanıyorsa BIOS'tan ayarı kapalıdır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı