Corsair 400R Montajlı Resim Galerisi

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Evet arkadaşlar sonunda bilgisayarı topladım. Sıcak, sıcak resimleri de paylaşıyorum. Tabi ekran kartı olmayınca pek bir güzel olmuyor kasa boş, ama idare edeceğiz artık. :)

Kasa - Corsair 400R

RAM - G.skil 2x4 GB 1600 MHz

Anakart - MSI Z77A-GD55

İşlemci - i5 3570K

SSD - OCZ 120 GB

HDD - Samsung 500 GB

Güç kaynağı - High Power 750 Watt

Monitör - BenQ 24 inç

Arkadaşlar elimden geldiğince, paylaşım yaptım. İyi seyirler. Oda acaip dağınık :) dağınıklığın çıktığı kısımları makasladım. Görüneni de görmeyin... :)

Ekran kartı da yolda. :)

Arkadaşlar kasayı gerçekten çok beğendim, büyüklüğü olsun, kalitesi olsun mükemmel. Big Tower'a gerek yok. Kötü olan tek şey, kullanma kılavuzu çıkmadı çıkan da ingilizce uyduruk birşey... Sonuç olarak
kasa paranın hakkını veriyor.

Monitörün görüntüsü falan güzel, fakat anlamadığım monitör boyuna değil de enine uzun. Enine 22" monitörle arasında fark yok.

Bir de monitörün ayaklığının boyu çok uzun, çok yukarda kalıyor.

Diğer monitöre alıştığım için değişik gelmiş olabilir. 520 TL verdik zorla da olsa alışacağız, başka yolu yok. :) Bir de kırmızı ile çizdiğim kilit sembolü nedir? Bunda da Türkçe kılavuz yok.

Sistemi toplamaya başladım fakat takıldığım yerler oldu, anakartın Türkçe kullanma kılavuzu yok. Türkçe destekli kullanma kılavuzu olmayınca işler zorlaşıyor, ama onu da çözdüm kurulum tamam.

Çok uğraştım resimleri yüklemek için, beğenmek zorunludur. :) Görüntü kalitesi biraz kötü, E72 ile bu kadar oluyor.

Ekran kartı aldığımda kaldığımız yerden devam. To be continued...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasaların kablo toplama yöntemi çok güzel planlanmış.

Bu arada çoraplar da yakıyor hani.
h8z95.jpg

Hayırlı olsun. Ah ah bir gün hayalim, benim de hayalimdeki kasayı toplamak. Böyle bileşenleri bir arada görünce için bir kıpırdandı, bu sevda başka bende bilmiyorum bu his sizde de var mı :) Bilgisayar bileşenleri özelliklede Ekran kartı görünce(alınca onunda resimlerini bekleriz :) ) bir değişik oluyorum :D

Olmaz mı... O kutuları açmak, içinden çıkanları tek tek incelemek, zevki bir başka olur. İstediğin olur inşallah.

Ekran kartı alınca da yüklerim tekrardan.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı