Corsair 460X hava sirkülasyonu oluşturma

Maalesef çözüm olmadı. Kasanın altına yarım santimlik bir şey koydum. Kasa eğimli duruyorken daha az ses oluyor. Biraz bu şekilde kullanacağım artık. Ses radyatörden veya fanlardan gelmiyor. Direk işlemciyle temas edilen bloktan geliyor. Dün bütün fanları çıkartıp test ettim.

Maalesef çözüm olmadı. Kasanın altına yarım santimlik bir şey koydum. Kasa eğimli duruyorken daha az ses oluyor. Biraz bu şekilde kullanacağım artık. Ses radyatörden veya fanlardan gelmiyor. Direk işlemciyle temas edilen bloktan geliyor. Dün bütün fanları çıkartıp test ettim.
Corsair link üzerinden profile kısmında quiet olarak mı çalışıyor yoksa performans mı?

Performansa alıp bir de öyle dener misiniz?
Balanced ve performans ayarlarını denedim. Şöyle açıklıyım, performans ta çıkardığı sesle, quiet ayarında çıkardığı sesler tamamıyla farklı. Performansta o gıcık videodaki ses yok. Yerine performanstan kaynaklı pompa sesi var. İkisini de istemiyorum, sessiz bir kullanım istiyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı