Corsair 780T, 4790k,sanalmarketim.com ve araskargo

Sanalmarketim üzerinden 780t,4790k siparişi verdim. Dün yani 20 Ocak'ta kargoya verilen ürün bugün elime ulaştı. Ürünler Antalya'dan İstanbul'a 1.5 günde geldi ve elime ulaştı. Tek kelime ile muhteşem diyorum ve buradan sanalmarketim ve araskargo'ya teşekkür ediyorum, gerçekten hızlı ve sorunsuz gönderi için. İncelemeyi sistemi topladıktan sonra yaparım, beklemedeyim.
2.jpg
1.jpg
3.jpg

Hayırlı olsun, anakartın ROG ise sana şimdi bir de Front Base lazım.
resim1.jpg

Benim tercih sebebim sadece ve sadece tasarımı. Ek olarak mutlu eden şeyler ise malzeme kalitesi ve 280mm radyatör ile push-pull yapabilmek için kasanın tasarımdan faydalanmak. Yani push-pull yapalım diye tasarlamışlar zaten.

Öğlen vakti Almanya'dan Evga gtx 970 ftw aldım sabah 8 de istanbulda girişi yapılmıştı :) Bence bizim kargo şirketleri yavaş :)

Hayırlı olsun, anakartın ROG ise sana şimdi bir de Front Base lazım.
Eki Görüntüle 44533

Benim tercih sebebim sadece ve sadece tasarımı. Ek olarak mutlu eden şeyler ise malzeme kalitesi ve 280mm radyatör ile push-pull yapabilmek için kasanın tasarımdan faydalanmak. Yani push-pull yapalım diye tasarlamışlar zaten.
Teşekkür ederim. Anakartı gigabyte olarak seçtim. Fan kontrolü için yurtdışından almayı düşünüyorum. 75$ civarı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı