Corsair 850W Gold PSU nasıl?

Kullanacağını ekran kartı ve işlemci nedir?

850W şart değilse şunu tavsiye ederim:

@kandes2.

Yüksek güç tüketimi isteyen bir sistemde kullanacaksanız yakın fiyatta FSP aurum PT1200 var (80+ Platinum):

Muhtemelen satıcı yanlış fotoğraf koymuş. Bazıları bunu yapıyor. Birisini uyarmıştım bana temsili foto olduğunu söyledi. O zaman dedim üzerinde temsili yazın. Siz bir ürün satıyorsunuz ve koyduğunuz fotoğraf ürüne ait değil. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Üstüne uyarı aldığınız halde düzeltmiyorsunuz.

Neyse buradaki satıcı arkadaş da tahminim yanlış girmiş. Zaten altta ürünle ilgili açıklamalarda doğru görselleri görüyorsunuz. Yine de emin olmak için sorabilirsiniz.

Sadece sarı görsel fotoğraf değil hepsi yanlış bir PSU'ya ait. Aşağıda ürün detayları kısmındakiler doğru görünüyor.

Bu arada güvendiğiniz satıcılardan almaya çalışın derim. Aceleniz yoksa ve bu modelde kararlı iseniz biraz bekleyin çünkü 1300 TL civarlarına düşüyordu.

Ben Hepsiburada üzerinden aldım. 1294 TL gibi bir fiyatı vardı. Biraz da puan indirimleri ile güzel fiyata geldi. Yani şu an ki fiyatı biraz yüksek. Ben şu ana kadar memnunum. Uzun süredir beklemiştim. Normalde 750W olanı alacaktım ama ileriye dönük olması için sonuç olarak 10 sene garantisi var.

Son düzenleme:

Arkadaşlar, bu RM850 yazısı her yerde beyaz burada sarı satıcı yılını bilmiyor bu kaç yılı bilen var mı?

Üretim yılı 2013

Kullanacağını ekran kartı ve işlemci nedir?

850W şart değilse şunu tavsiye ederim:

@kandes2.

Yüksek güç tüketimi isteyen bir sistemde kullanacaksanız yakın fiyatta FSP aurum PT1200 var (80+ Platinum):

Maalesef ürünler az geliyor ve stoklarda çabuk bitiyor. Üstüne fiyatları hoplayıp zıplıyor denecek kadar oynama gösteriyor. FSP'nin Platinum 1000W'lığı vardı indirimli fiyatlarına inseydi onu alabilirdim. O da 7 yıl garantili diye biliyorum.

Sıkı takip etmek lazım. Güzel fiyatlardan bulunca direk almak lazım. Yoksa kaçıyor fırsatlar.

Nakit alacağım yorumlar için öncelikle teşekkür ederim sistemim.

6800 XT ekran kartı.
5900X işlemci.

8x2 16 GB Ripjaws 5 3600(MHz'si arttırılacak)
Aerocool Duo kasa.
2K 165 HZ monitör.
Noctua NH-D15 hava soğutucu.

FSP 1200 modeli en uygun attığınız sitede midir nakit alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı