Corsair Carbide 500R vs Corsair Vengeance C70

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar başlık olayı özetliyor, şu sıralar sistemime son şeklini vermeye çalışıyorum. Bu 2 kasa arasında kaldım sizlerden yorumlarınızı rica ediyorum.

İç yapıları aynı gerisi kişinin zevkine kalıyor. Ben C70 beğendim C70 aldım, gerisi sana kalmış. Ne 500R'ın C70'den, ne de C70'in 500R'dan ne eksiği ne de fazlası yok.

Fakat bu iki kasadan hangisini seçersen seç beyaz modellerini seç inanılmaz şık oluyorlar.

Abi bütçe 2500 altı değilse kasada paraya kıyma taraftarıyım ben. Bi kademe daha yükselticem diye kasmak bence biraz gereksiz kaçıyor. Tamam paranın son damlasına kadar performans almak istemek doğal ama... Ne bileyim ya... Param olsa düşünmem Graphite 600T alırım ya da Air 540'ı beklerim...

Açıkca söyleyeyim C70'in siyah modeline göre 500R'ın siyah modeli daha şık.

Mesela beyaz renk karşılaştırması ikisi de şık.

index.php

1-2.jpg

Bu da siyah renk karşılaştırması.

500r_3qtr_down_open_1.png

c70_k_left_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Corsair Air 540 ; Amaç güç kaynağını gizleyip anakartı ve üzerindeki bileşenleri seffaf penceresiyle görselliği öne çıkarmak ayrıca özel su soğutma bölmesiyle üst seviye oyuncular için tam performanslı hiçbir bölmeye takılmadan 2 ön fanla direkt anakart üzerinden soğutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı