Corsair Carbide 500R Nasıldır?

Garip

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle çok başarılı bir kasa ve bir kaç sorum olucak bunu internet üzerinden almak istiyorum işte çeşitli nedenlerden dolayı ekran kartı yeniliycem güç kaynagı ve yer yetmiyo yanında cx500m almayı düşünüyorum.

Asıl sorum ise şu CORSAIR Carbide CC-9011013-WW 500R Mid Tower Beyaz :: kapidaodeme.co - Kapıda Ödeme Alışveriş bu site güvenilir midir ?

Güç kaynagınıda CORSAIR CP-9020059-EU güç kaynağı - inventus bunu düşünüyorum inventus güvenilirdir heralde.
Benim anakartım buna uyacak mı ? (500r'a) anakart : ECS H61H2-MV mini-ITX galiba. Bu kasayı kapıda ödeme veya paypal ile alabileceğim başka bir site var mıdır ?

Öncelikle anakartınız kasaya uyacaktır. Kasa için verdiğiniz linki bilemeyeceğim fakat İnventus çok güvenilir bir firmadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Corsair'in Türkiye'de stok sıkıntısı bulunmakta. Birçok yerde Corsair ürün kalmadı. Gelen ürünün eksiğini, kusurunu inceledikten sonra kapıda ödeme ile alınacak kasada sorun yaşama ihtimaliniz az gibi. İlle de beyaz olmasına gerek yok derseniz CORSAIR CC-9011011-WW kasa - inventus bunu alabilirsiniz.

Inventusda vardı bi ara beyazı. İlla beyaz olacak evet :( mail atayım bi ne durumda diye bu arada mastercard da olabilir kapıda ödemeye takılmayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı