Corsair Carbide SPEC-02 kasa incelemesi

buna GTX 1070 sığarmı
Sığıyor ayrıca Sli bile yapabilirsiniz kasanın alt kısmınabir tane daha fan koyun ve ekran kartının fanlarına hava gitsin ekran kartınız buz gibi olacaktır ben öyle yapıyorum yakında bir tane daha ekran kartı alacağım inşallah.

Bende de aynı kasadan var. Ana kartım asus z170-p. 3 fan girişi mevcut ve ben bunu bilmeden ön taraf için 12 lik kırmızı cooler master fan aldım. Öndeki iki fanı birleştirip kullanmak mümkün mü?

Hocam üstteki 2 fan için filtreyi nereden aldınız acaba? Ben de alacağım fakat bulamadım.

Hocam üstteki 2 fan için filtreyi nereden aldınız acaba? Ben de alacağım fakat bulamadım.
Filtre değilmiş yanlış görmüşüm.

+Kasa bende var ve cok memnunum.
+Güc kaynağı corsair vs-650.
+Soğutma olarak bence bi sorunu yok hatta kışın üşüyünce neden hic isi yaymiyor diye yakinmistim. (sadece 2 stok fanim var)
2 tane 2.5 inclik yuvasi var daha cok olabilirdi.
+Fanlarin öyle cok sesi yok ve kalitesiz degiller ama yuksek hızlarda (%75 80 ustunde ses cikardigi dogrudur)
+Guzel bi tasarimi var ve kullanilan sac kalin kolay kolay egilme buyulme olmaz saglam bi mal
+Arkadasinda dedigi gibi 1. Ekran karti icin alan oldukca genis 3 fanli modelleri alir ama 2. Ekran karti icin alan biraz daha dar eger ssd kullanmayi dusunuyosaniz 2. Ekran kartı ssdlerle birlikte takilirken sata ve guc kablolariyla ic ice giricektir ama eger ssd kullanmicaksaniz 2 tane msi gaming x serisi ekran karti sigar (benimki gtx 960 hepsi ayni boy mu emin degilim) illa hem ssd hem 2 ekran karti isteniliyosa da L seklindeki sata ve guc kablolariyla halledilebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…