Çözüldü Corsair Carbide Spec-delta ön panel fanların ışıkları yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar, Sinerji'den hazır sistem satın almıştım DA-S1, montajlı olarak geldi. Sistemde sorun yok fakat ön paneldeki fanların RGB ışıkları yanmıyor, ne yapmam lazım acaba?

Saygıdeğer moderatör arkadaşlar. Otomatik yazım denetimi yapıyorsunuz bari başlıkta oluşan hatayı düzeltin. Ben düzgün yazmıştım.

Adamlar öyle bir sistem toplamış ki sanki ilk defa topluyorlar gibi, kablolama rezalet, BIOS güncel değildi, ezbere windows kurup kenara fırlatmışlar resmen. Kendi bilgisayarımdaki Freezer X94 soğutucuyu takacaktım orjinal braketimi bile göndermemişler takamıyorum. Bilgisayar şu an boşta 80 derece afiyet olsun.
Tam olarak hangi kablo kopuk? Çoklayıcı mı, kontrolcü mü?
Çoklayıcı sanırım hocam, anakarttaki pine bağlanan kabloda var kopuk kablo. Nasıl bir kopukluk; pinin bağlandığı plastikten 1 tane kablo çıkmış. 3 pinde kablo var 4. pinden çıkmış, öyle diyeyim ben size.

Bu iş görür:

Ayrıca direkt olarak aynı ürün de satılıyor ama fiyatı anlamsız pahalı.
Keşke demonte gönderim olsa. Gerçekten onlardan daha tertibatlı toplardım, böyle bir sorun da yaşamazdım. Ayıp, yazık günah. Şimdi bir de undervolt için konu açmam gerekecek.
@KuoNN Hocam Led CPU pinine bağlı olan kabloyu kasa takılıyken söküp tekrar taksam bir zarar gelir mi? Şu an kasayı kapatmak istemedim nedense. Merakıma yenik düştüm açtım yan kapağı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı