Corsair Spec Delta ön panel nasıl geri takılır?

Zacsha

Hectopat
Arkadaşlar saçma bir konu olmuş olabilir ama parça takma ve çıkarmadan anlamadığım için korkuyorum. Alttaki çıkıntıdan kendime doğru çekerek ön paneli çıkardım ama nasıl geri takacağım? Direkt kasaya doğru ittirsem olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, genellikle ön kasa bağlantıları tırnaklı olur eğer tırnakları çıkartırken kırılmadıysa ( kolay kolay kırılmaz) önce üst tarafını düzgün şekilde hizalayarak hafifde kaba kuvvet uyguluyarak takabilirsin diye tahmin ediyorum. Tabii her kasa aynı olmuyor ama genelde kasalar böyledir.

Selamlar, genellikle ön kasa bağlantıları tırnaklı olur eğer tırnakları çıkartırken kırılmadıysa ( kolay kolay kırılmaz) önce üst tarafını düzgün şekilde hizalayarak hafifde kaba kuvvet uyguluyarak takabilirsin diye tahmin ediyorum. Tabii her kasa aynı olmuyor ama genelde kasalar böyledir.
Korkuyorum kırılmasından ama doğru hizaladıktan sonra takın diyorsunuz değil mi?

Korkuyorum kırılmasından ama doğru hizaladıktan sonra takın diyorsunuz değil mi?

Evet fazla korku iyi değildir, denemeye değer :) şaka bir yana çok fazla kuvvet uygulamayın tırnaklar oturmaz ise kırarsınız avucun içiyle hafif sert kuvvet yeterli

Geri
Yukarı