Corsair Carbide Spec-Delta RGB Kasa Nasıldır?

Corsair spec delta ve gigabyte b450m s2h kullanıyorum. Anakarta öndeki üç led ve egzoz fanı bağlı. Kasanın üstüne koymak için 120lik 3 pinli fan aldım ama nereye bağlayacağım bunu bilemedim maalesef

bende bu kasayı kullanmakayım fakat bu gün içerisinde aldım aldıkdan 2 saat sonra cam kısımın karşısındaki çelik kısımın alt kenarından çıktığını fark ettim sadece ordan çıkması beni hem şaşırttı hemde korkuttu ne yapmalıyım korkulacak bişeymidir teşekkürler. Ayrıca ne yaparsam yapayım hoparlörümü arka anakart kısımında takıp çalıştıramadım bunun hakkında bilgileriniz varmı yoksa dahada geç olmadan kasyı yenisiyle değişteyimmi???(ANAKARTIM MSİ B365M PRO-VH)

Ryzen 5 2600, RX 590 Pulse, 2x8 GB 3000MHz Ram. Bu arada imzam nasıl gözükmüyor ya? O kadar sistem özelliklerimi boşuna mı yazdım oraya :D
Merhabalar ryzen 5 1600 af GTX 1660 süper gigabyte b450m s2h ana kartlı sistem toplayacağım PSU pin sayısı ana kart ile uyumlu mu ve sizce uzun kullanım testi nasıl alınır mı alınmaz mı alternatif ne önerirsiniz

Merhabalar ryzen 5 1600 af GTX 1660 süper gigabyte b450m s2h ana kartlı sistem toplayacağım PSU pin sayısı ana kart ile uyumlu mu ve sizce uzun kullanım testi nasıl alınır mı alınmaz mı alternatif ne önerirsiniz
Aynı sistemi bu kasa ile topladım sadece bendeki 1660 normal versiyon süper değil. Yaklaşık 4 aydır sorunsuz şekilde kullanıyorum psu ile ilgili bir sorun yaşamadım.

corsair carbide spec-06 bende bununla toplamak istiyorum fakat psu sarı renkli vs550 için kronik sorunlu deyip soğuttular ne yapalım

corsair carbide spec-06 bende bununla toplamak istiyorum fakat psu sarı renkli vs550 için kronik sorunlu deyip soğuttular ne yapalım
Bu kasaların içinde beyaz renkli yeni vs serisi PSU'lar kullanılıyor. Evet kronik sorun vardı ama eski sarı renkli olanlarda kaldı o sorun. Alacaksanız alabilirsiniz yeni PSU geliyor. Bu arada spec delta alın, ben spec 05 kullanıyorum hiç iyi değil. Spec 06 zaten 05'in biraz süslenmiş hali gibi.

Bu kasaların içinde beyaz renkli yeni vs serisi PSU'lar kullanılıyor. Evet kronik sorun vardı ama eski sarı renkli olanlarda kaldı o sorun. Alacaksanız alabilirsiniz yeni PSU geliyor. Bu arada spec delta alın, ben spec 05 kullanıyorum hiç iyi değil. Spec 06 zaten 05'in biraz süslenmiş hali gibi.

"ben spec 05 kullanıyorum hiç iyi değil"den kastınız psu mu hocam. sendeki sarı renkli vs550 mi?
ayrıca benim baktığım yerdeki kasa resimlerinde hep sarı renkli vs550 gözüküyor anlamadımbelkide 05e baktım. spec delta bütçemi aşıyor bir tık o yüzden yanaşmak istemedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı