Corsair Carbide Spec-Delta RGB Kasa Nasıldır?

Marka olarak kaliteli marka, kasa olarak da kaliteli kasa ama velakin be mübarek Corsair şu kasanın üst panelinin hali nedir? Hadi hiç USB 2.0 koymadın eyvallah, 2 tane USB 3.0 yeter dedin eyvallah ama mikrofon ve kulaklık girişini tek girişli yapmak nedir? Sırf bu sebepten dolayı almazdım. Yahu benim teneke TX kasamın üst panelinde bile 3 USB girişi ve ayrı ayrı mikrofon ve kulaklık girişi var, utan be Corsair.🙂
kasanın üstünde 2 tane usb 3.0 var sadece anakarttada 3 tane olsa yeter 5 tane

Çok daha iyi alternatifler var mesela bu:

Marka olarak kaliteli marka, kasa olarak da kaliteli kasa ama velakin be mübarek Corsair şu kasanın üst panelinin hali nedir? Hadi hiç USB 2.0 koymadın eyvallah, 2 tane USB 3.0 yeter dedin eyvallah ama mikrofon ve kulaklık girişini tek girişli yapmak nedir? Sırf bu sebepten dolayı almazdım. Yahu benim teneke TX kasamın üst panelinde bile 3 USB girişi ve ayrı ayrı mikrofon ve kulaklık girişi var, utan be Corsair.🙂
Dark 2x3.5mm Kulaklık/Mikrofon Stereo Dişi - 3.5mm Stereo Erkek Dönüştürücü (DK-CB-AUC03) | Teknobiyotik 10-15 liralık aparat için bu kadar gömmeye gerek yoktu bence.

:D eğer o kasayı alıyorsan kulaklığın usb olur zaten :D

Bu varken önü %80 kapalı kasa alınmaz.

çok haklısınız vallahi,
evet kasa çok şık güzel 3 rgb fan kontrol edilemesede 1 tane normal fan bulunuyor
öne küçük boyutta mesh yapmışlar çok iyi hava sirkülasyonu diye geziyorlar
yahu tamamda 2 usb 3.0 tamamda 1 tane kulaklık mikrofon girişi bi tane reset eyvallah hoş
tamamda bakın gamepower ister önerin ister önermeyin ben kasasını kullanıyorum ne yalan,
söyliyeyim önünde 2 tane usb 2.0 2 tane 3.0 2 tane kulaklık mikrofon girişi rgb fan animasyon değiştirme kapatma tuşu 2 tane akım ve flash bellek bildirim ışığı mı dersin herşeyi koymuş adamlar önü full mesh yanlarıda her yeri metal isterseniz önü camda kullanabiliyorsunuz hemde daha ucuz, corsair bence bu yakışmadı

Geri
Yukarı