Corsair CV 650'de Coil Whine var mı?

Yer
Andromeda
Daha fazla  
Corsair'in CV 650 serisi 650W 80+ Bronze güç kaynağını almak istiyorum, şu anki güç kaynağım Cooler Master Elite V3 yük altında bir ses çıkartıyor ve güvenli olmadığını duymuştum,
Sosyalde CV 650 kullanan üyelerin yorumlarını bekliyorum, bu PSU'da da böyle sorunlar var mı? Yük altında fan sesi, Coil Whine durumu var mı?

Merhaba hocam. Bizzat bu modeli 1 aydır kullanıyorum ve üzülerek belirtmem gerek ki cayır cayır coil whine var. Sinerji'den aldığım bir sisteme customize edip ekledim, ama cızır cızır ötüyor oyun oynarken. Fan sesi yok. Ben de CV650'yi garanti-iade sürecine sokmayı düşünüyorum. Mümkünse 80+ Gold bir cihaza bakın derim

Merhaba hocam. Bizzat bu modeli 1 aydır kullanıyorum ve üzülerek belirtmem gerek ki cayır cayır Coil Whine var. Sinerji'den aldığım bir sisteme customize edip ekledim, ama cızır cızır ötüyor oyun oynarken. Fan sesi yok. Ben de CV650'yi garanti-iade sürecine sokmayı düşünüyorum. Mümkünse 80+ Gold bir cihaza bakın derim.

Ciddi mi ya? Üzüldüm bunu duyduğuma yılbaşında alacaktım, bıktım arkadaş bu Coil Whine denen illetten her yerde karşıma çıkıyor.

Ciddi mi ya? Üzüldüm bunu duyduğuma yılbaşında alacaktım, bıktım arkadaş bu Coil Whine denen illetten her yerde karşıma çıkıyor.
Maalesef hocam, iş amaçlı kullandığımda, farklı faaliyetlerde çıt yok, oyuna girdiğim zaman "bzzzzzz" başlıyor ve hani baya duyulur şekilde. Kulağı yaklaştırmaya gerek yok, yani önemli değil deniyor ama yıllar geçmez bu şekilde

Yeni konular

Geri
Yukarı