Corsair CV550 coil whine

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
19.07.2021 Tarihinde İtopya üzerinden satın aldım. 26 Temmuz'dan itibaren kullanıyorum. Herhangi bir performans problemi yok gözüküyor ama coil whine sesi var. Bu sorun ileride probleme yol açar mı? Garantiye göndermeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır coil whinelerin hiçbir soruna neden olmadığı söylenir. Zaten garantiye göndersen bile tamir etmeyeceklerdir. Çok canını sıkıyorsa tek çaren değişim ya da iadedir.

Hayır coil whinelerin hiçbir soruna neden olmadığı söylenir. Zaten garantiye göndersen bile tamir etmeyeceklerdir. Çok canını sıkıyorsa tek çaren değişim ya da iadedir.
Hayır aslında ses hiç problem değil benim için. Corsair markasına şüphem olmadığı için aldım. Yine de daha iyi bilene sorayım dedim.

19.07.2021 tarihinde İtopya üzerinden satın aldım. 26 Temmuz'dan itibaren kullanıyorum. Herhangi bir performans problemi yok gözüküyor ama coil whine sesi var. Bu sorun ileride probleme yol açar mı? Garantiye göndermeli miyim?

Merhaba, garantiye yolladınız mı süreç nasıl geçti? Benzer durumdan şikayetçiyim.

Hayır aslında ses hiç problem değil benim için. Corsair markasına şüphem olmadığı için aldım. Yine de daha iyi bilene sorayım dedim.

PSU (guc kaynagi) alirken markaya bakma. Corsair, evet en iyi PSU modellerine sahip ama patlayan PSU'lari da var...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı