CORSAIR CV550 549,00 TL

Yaklaşık 5 ay kullandım. Coin While sesinden dolayı değiştirdim. Alacakların bilgisine. Onun dışında bir sıkıntı yaşamadım.

Tam tersi diye biliyorum, CV'nin daha iyi olması lazım. @Sir Benjamin
CV, VS'nin 80+ Brown halidir. Tek önde kaldığı yön budur. CV650, R9 Fury'de kablo ısınması sorunu yaratırken, bir gariptir ki VS550'de hiçbir sıkıntı yaratmadı. Verimi ararken, bilgisayardan olmamak gerekiyor. :) Ben denedim ve tecrübelerime dayanarak, VS'nin her halükarda parça kalitesi olarak CV'den üstün olduğunu söyleyebilirim.

@die bu bizim bildiğimiz tek artı yön, eski sarı etiketli VS serisi de kronik sorunluydu örneğin.

Üretim hatası bir CV de gelmiş olabilir, ihtimal.
Ben denedim ve tecrübelerime dayanarak, VS'nin her halükarda parça kalitesi olarak CV'den üstün olduğunu söyleyebilirim.

İçini açıp incelemediğin, ripple, hold-up time-pwr_ok vs değerlerine bakmadan bunun yargısına varılmaz.

Kronik sorunlu onlarca sarı etiketli VS vakasından da CV serisinin daha iyi olduğu söylenebilir o halde, bildiğimiz tek şey CV'de bronz sertifika olduğu. Yukarıda söylediğim değerleri bilmediğimiz sürece CV daha iyi kalıyor.

@die bu bizim bildiğimiz tek artı yön, eski sarı etiketli VS serisi de kronik sorunluydu örneğin.

Üretim hatası bir CV de gelmiş olabilir, ihtimal.

İçini açıp incelemediğin, ripple, hold-up time-pwr_ok vs değerlerine bakmadan bunun yargısına varılmaz.

Kronik sorunlu onlarca sarı etiketli VS vakasından da CV serisinin daha iyi olduğu söylenebilir o halde, bildiğimiz tek şey CV'de bronz sertifika olduğu. Yukarıda söylediğim değerleri bilmediğimiz sürece CV daha iyi kalıyor.
Kendi kullandığım gri etiketli VS. Bahsettiğiniz değerlere bakmak için pek vaktim yok ben yaşadığımı söyledim. Ha sizin zamanınız var ve bakmışsınız CV daha iyi diyorsanız öyle olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı