Elektronik Redragon Dyaus K509 549,00 TL

Membrane Çin markası klavye bunun yerine gider Logitech alırım.
Redragon kaliteli bir markadır. Tüm dünyada "budget keyboard" diye geçer ve tanınır. F/P kavramı ülkemizde artık rafa kalkmış bir tabir olsa da dünya genelinde bu kavram halen bu marka için kullanılıyor. YouTube üzerinde binlerce video mevcut. Bir tanesine bile mi denk gelmedin? Bundan 500₺ daha fazla pahalı Logitech'in membran klavyesi kronik sorunlu örneğin. Alan 2 ay sonra isyan ediyor. Ne bu bilmeden konuşma özgüveni? 550₺ artık 20 dolar bile etmiyor. 20 dolara nerede Logitech var kardeşim?

Redragon kaliteli bir markadır. Tüm dünyada "budget keyboard" diye geçer ve tanınır. F/P kavramı ülkemizde artık rafa kalkmış bir tabir olsa da dünya genelinde bu kavram halen bu marka için kullanılıyor. YouTube üzerinde binlerce video mevcut. Bir tanesine bile mi denk gelmedin? Bundan 500₺ daha fazla pahalı Logitech'in membran klavyesi kronik sorunlu örneğin. Alan 2 ay sonra isyan ediyor. Ne bu bilmeden konuşma özgüveni?

Model belirtmedim K120 kronik sorunlu değil ayrıca Redragon kaliteli bir marka falanda değil.

Ayrıca model belirtmedim K120 kronik sorunlu değil ayrıca Redragon kaliteli bir marka falanda değil.
Redragon kaliteli bir markadır. Sabahtan akşama kadar bağıra çağıra değil desen de bunu değiştiremezsin. Fanboyluk yapmanın anlamı yok. Hangi yabancı ülkeye gidersen git neredeyse her mağazada elektronik bölümünde raflarda Redragon ürünleri olur. YouTube'da hangi dille aratırsan arat binlerce Redragon ürünleri tanıtımı çıkar. Bütün bu insanlar haksız, bütün bu insanlar yanlış ama sen doğrusun öyle mi? 3 saniyeliğine bilirkişilik egonuzu tatmin etmek için burada yalan konuşup insanları kandırmakla ne elde ediyorsunuz anlayamıyorum :D

Redragon kaliteli bir markadır. Sabahtan akşama kadar bağıra çağıra değil desen de bunu değiştiremezsin. Fanboyluk yapmanın anlamı yok. Hangi yabancı ülkeye gidersen git neredeyse her mağazada elektronik bölümünde raflarda Redragon ürünleri olur. YouTube'da hangi dille aratırsan arat binlerce Redragon ürünleri tanıtımı çıkar. bütün bu insanlar haksız, bütün bu insanlar yanlış ama sen doğrusun öyle mi? 3 saniyeliğinebilirkişilik egonuzu tatmin etmek için burada yalan konuşup insanları kandırmakla ne elde ediyorsunuz anlayamıyorum :D

Kaliteli marka falan değil ortalama bir ürünlerinde Outemu Switch veya jixian Switch kullanıyor veya hiç Switch markası belirtmiyor ortalama fiyat performans bir klavye bu klavyeyi övmek çok saçma.

Zaten attığın linkteki videolarda cheap good olarak geçiyor vasatın üstü bir klavye markası.

Ayrıca insanları kandırmıyorum gerçekleri söylüyoruz sponsor falan mısınız Redragon firmasına.

Ne bu savunuculuk?

Kaliteli marka falan değil ortalama bir ürünlerinde Outemu Switch veya jixian Switch kullanıyor veya hiç Switch markası belirtmiyor ortalama fiyat performans bir klavye bu klavyeyi övmek çok saçma.

Zaten attığın linkteki videolarda cheap good olarak geçiyor vasatın üstü bir klavye markası.

Ayrıca insanları kandırmıyorum gerçekleri söylüyoruz sponsor falan mısınız Redragon firmasına.

Ne bu savunuculuk?

Şahsen para vererek aldım tavsiye ediyorum al aç 2 gün kullan iade etmeyeceğinin garantisini veriyorum edersende kaybın olmaz markanın kaliteli ürün çıkardığını görürsün

Geri
Yukarı