Corsair Destek'ten gelen cevap

5 orada ifade belirtmek için kullanılmış. Büyük ihtimal kalıplaşmış bir söz dizini.

Alakası yok.
Keycap= Tuş Takımı Wrist Rest = Bilek Desteği ve Tilt Leg= Klavye ayağı ve parantez içerisinde Tuş Takımı için en fazla 5 tane için değişim yapılacağı söylenmiş. Ayrıca sizin sıkıntınızla ilgili özel bir mesaj değil destek ekibinin herkese gönderdiği bir template bu. Sıkıntısı farklı olan insanlar için :)

Türkiye distribütörüne mi yazdınız yoksa direkt Corsair'e mi?
Corsair'a yazdım direkt.

Arkadaşlar şimdi mail attım kendilerine, W-A-S-D, CTRL tuşlarını, keycap, bilek desteği ve klavye ayağı istedim kendilerinden. Geri döndüklerinde güncellerim burayı.

Corsair'a yazdım direkt.

Arkadaşlar şimdi mail attım kendilerine, W-A-S-D, CTRL tuşlarını, keycap, bilek desteği ve klavye ayağı istedim kendilerinden. Geri döndüklerinde güncellerim burayı.
Sadece bilek desteği için mail göndermemiş miydiniz ? Yanlış anladım galiba.

Sadece bilek desteği için mail göndermemiş miydiniz ? Yanlış anladım galiba.
Evet öyle yapmıştım ancak CTRL tuşum soyulmuştu ve W A S D tuşlarıda dursun diye istedim, klavye ayaklarımdan birisi kırılmıştı o yüzden istedim onu da. Biraz şımarıklık yaptım diyebilirim. Birisi benden sonra birşey yazarsa memnun olurum güncelleme yaparken size bildirim gelmesi için.

Evet öyle yapmıştım ancak CTRL tuşum soyulmuştu ve W A S D tuşları da dursun diye istedim, klavye ayaklarımdan birisi kırılmıştı o yüzden istedim onu da. Biraz şımarıklık yaptım diyebilirim. Birisi benden sonra bir şey yazarsa memnun olurum güncelleme yaparken size bildirim gelmesi için.

Size döndüklerinde mesajınızı bekliyoruz hocam.

Hi Kerem,
Please provide the following information for your free keycap/wrist rest/tilt leg replacement (up to 5 individual keys):
- Confirmation of your shipping address
- Phone number you can be contacted if needed
- Itemized list of required keys/parts
Thank you for choosing Corsair
K68 klavyemin bilek desteği kırıldığı için mail atmıştım ve geri dönüş yaptılar. Dedikleri şeyleri anladım ancak "(up to 5 individual keys):" bu kısımda ne demek istediklerini anlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Merhaba Kerem,

Lütfen ücretsiz keycap/wrist rest/tilt leg değişimi için (5 farklı key'e kadar) bize aşağıda istenilen bilgileri yolla.

- Kargo adresin
- Her ihtimale karşı telefon numaran
- İstediğin key ve parçaların madde madde listesi.

Corsair'i seçtiğin için teşekkür ederiz.

''Up to 5 individual keys'' derken 5 tuşa kadar isteyebilirsiniz denilmiş. Sen bilek desteği istiyorsan ''wrist rest'' istediğini belirteceksin. Başka herhangi bir keyde sıkıntı varsa onları yine toplamda 5 key'i aşmayacak şekilde belirtebilirsin anladığım kadarıyla.

Corsair destek iyidir sizi memnun eder. Fakat bir daha kırarsanız bu sefer ücret talep ederlerse şaşırmam. Dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı