İnceleme Corsair garanti süreci incelemesi

Hocam ben direkt support@corsair.com adresine mail atmıştım sanırım.

Ya da ben de ticket açmış olabilirim ama konuşma mail üzerinden dönmüştü. Ticket açmış olsanız bile maillere bir bakın.

Biraz önce mail yolladım dediğiniz adrese hocam, Ağustos'un başında ticket sistemine geçtiklerini belirten mail ile dönüş yaptılar.

Hmm anladım hocam ticket üzerinden devam o zaman.

Canlı desteğe bağlanıp 3 gündür ticketima dönüş olmadığını söyledim, onlarda teknik Support'un bayağı bir meşgul olduklarını söyledi size dönüş yaparlar ama geç dönerler diye belirtti, tamam o zaman bekleyeceğiz şu anlık dedim evet dedi canlı destek, bende şeyi sordum Türkiye'ye RMA şu anlık durdunuzmu dedim evet dedi ama başka ülkede yaşayan tanıdğınız varsa onlara yollayabiliriz dedi, bende Fransa'da ve Almanya'da ablamlar var onlar tatile gelecek onlarla getirttirim dedim, öyle yaparsınız bu durumu ticketınıza yanıt veren görevliye belirtin eğer sorun varsa RAM'lerde yardımcı olur dedi, iyice deveye hendek atlatma muhabetine döndü iş, bir de şey derlerse RAM'leri sizin yollamanız lazım biz öyle yeni ürün çıkışı yapacağız başka türlü olmaz derlerse harbi çıldırmalık, elimde yedek RAM yok PC yatışa geçer bu durumda diye belirtirim, bakalım bir ticketa dönsün biride.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    95,1 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…