Gamepower Ogre ve Garanti Süreci

Öncelikle selamlar bugün sizlere son zamanlarda
gamepower-ogre-rainbow-kablolu-mekanik-oyuncu-si-z.jpg
çok fazla satılan Gamepower markanın Ogre modelini kullanmış biri olarak ince detaylarıyla anlatacağım.

Solda gördüğünüz benim kullandığım yani versiyon 1. Bu modelin ''Enter'' tuşu küçük ve bazı ince farklılıkları var. Ve bu model baştan aşağı kronik sorunlu. Aldıktan 3 ay sonra W tuşu ve bazı tuşları basmamaya başladı. Ve belli aralıklar ile tekrar etti.

Bu klavyeyi alma sebebim bu fiyata böyle bir klavyenin olmamasıydı. Aldığımda 220TL'idi. Şuan ise fiyatı biraz artmış fakat yine bu fiyat aralığında bu tarz bir klavye yok.
ogre.PNG

Almadan önce bu tarz şikayetler duymama rağmen kulak asmamıştım çünkü incelemeler bu yönde değildi. Halbuki inceleme yapan kişilerin birçoğu sponsorluk aracılığı ile inceleme yapmış.

Her neyse saadete yavaştan geleyim, klavyeyi sorunlu hali ile 9 ay boyunca kullandım, ve artık yine sorunları olmaya başlayınca garantiye gitmeye nihayet karar verdim. Ürün iade istedim fakat bazı switchler değişerek geri gelmişti. Ve yanına deri bilek desteği konmamıştı.

Yani sözün özü ilgisiz ve kalitesiz bir firma olduğunu düşünüyorum. Hem ürünleri hem de garantisi kötü, ''Gamepower Ogre'' alınır mı diye çok fazla konu var. Alınmaz arkadaşlar alınmaz, bu fiyata bu klavye alınmaz fakat versiyon 2'yi kullanmadım onun hakkında bir şey diyemeyeceğim.

İncelemem ve klavye hakkında görüşlerim bu kadardı, merak ettikleriniz varsa yanıtlarım. İyi forumlar.

Edit: Şuan Redragon K552-2 klavyesini kullanıyorum.

Geri
Yukarı