Corsair H100 RGB vs H100i Elite Capellix

mfurkant

Hectopat

Arkadaşlar geçen hafta 1490'a H100 RGB aldım.
Ama daha hiç açmadım kutusunu bile sizce iade edip H100i Elite Capellix white almaya değer mi ikisinin arasında büyük bir fark var mı? Karşılaştırma videosu bulamadım da.

Ben H100 kullanıyorum. Ama diğer model daha iyi diye biliyorum. H100 daha yeni çıkan taze bir F/P modeli. Fanları da farklı. iCue'ya ihtiyaç duymuyor. Anakartın 3pinli RGB girişine bağlanabiliyor direkt.

İade edip yine o ikisinden birini almak bence olmaz, bunlar varken:

Hangi işlemciyi soğutacaksın?

İade edip yine o ikisinden birini almak bence olmaz, bunlar varken:

Hangi işlemciyi soğutacaksın?
Ryzen 5 5600x corsair isteme sebebim birçok parça corsair, bütünlük bozulmasın istiyorum.
İade etmeye gerek yok elinizde memnun iseniz gereksiz olur.
Kutusunu daha hiç açmadım kullanmadım yani, memnuniyet açısından nasıl bilmiyorum özellik bakımından aradaki fiyat farkına değecek ise değiştirmeyi düşünüyorum

Ryzen 5 5600X Corsair isteme sebebim birçok parça Corsair, bütünlük bozulmasın istiyorum.

Anladım, iCUE ile senkronize yöneteceksin sanırım RGB'leri. Eğer anakartın RGB yazılımı destekleyen parçalara sahipsen PF240 alıp yine RGB senkronizasyonu yapabilirsin. Şahsen ben PF240 alırdım, daha performanslı.

Anladım, iCUE ile senkronize yöneteceksin sanırım RGB'leri. Eğer anakartın RGB yazılımı destekleyen parçalara sahipsen PF240 alıp yine RGB senkronizasyonu yapabilirsin. Şahsen ben PF240 alırdım, daha performanslı.
Peki bu iki ürün arasından hangisi daha performanslı ve fiyat farkına değer mi?

Peki bu iki ürün arasından hangisi daha performanslı ve fiyat farkına değer mi?

Fan özellikleri (RPM, CFM, mm-H2O) ve sessizlik konusunda H100i Elite Capellix daha iyi duruyor. Zaten daha uygun fiyatlı normal H100'den.

Acayip kararsız kaldım indirimle kampanyayla 1400'e almıştım H100 RGB'yi iade edip 1570 verip alsam mı?
Almasam mı bilemedim ya, dostum sen ne diyorsun simdi?

Elite Capellix daha performanslı, tabii bana sorsan direkt PF240.

Yeni konular

Geri
Yukarı