Corsair H100i Elite Capellix alınır mı?

Anhedonia

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Bu soğutucunun kronik bir sorunu, sıkıntısı var mı? Kasam, RAM'lerim Corsair olduğu için soğutucuyu da ekosisteme sokmak istiyorum, görsel olarak bir bütün olsunlar istiyorum. Performans olarak belki daha iyi soğutucular vardır ama dediğim gibi görüntü de önemli benim için. Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi bu soğutucuyu? Corsair soğutucularından rahatsız edecek kadar çok mu ses çıkıyor? Teşekkürler herkese.

İşlemci: Ryzen 5 5600X

Alınır gayet kaliteli ürün. iCue commander ile beraber geliyor. Mevcut Corsair fanlarınıda bağlayacak tek hub ile yönetebilirsin.

Selamlar. Bu soğutucunun kronik bir sorunu, sıkıntısı var mı? Kasam, RAM'lerim Corsair olduğu için soğutucuyu da ekosisteme sokmak istiyorum, görsel olarak bir bütün olsunlar istiyorum. Performans olarak belki daha iyi soğutucular vardır ama dediğim gibi görüntü de önemli benim için. Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi bu soğutucuyu? Corsair soğutucularından rahatsız edecek kadar çok mu ses çıkıyor? Teşekkürler herkese.

İşlemci: Ryzen 5 5600X
Başarılı bir soğutucu fakat bir tık sesli çalışıyor aklında bulunsun.

Başarılı bir soğutucu fakat bir tık sesli çalışıyor aklında bulunsun.

Bir tıktan biraz fazla bence ses konusu çok kişisel bir şey kendi Custom ayarlarını yaparsan gayet güzel olur ben öyle yaptım diğer türlü balance modunda bile bayağı ses rahatsız ediyor.

Mevcut Corsair fanlarınıda bağlayacak tek hub ile yönetebilirsin.
Hocam selam. Ben de bu sıvı soğutucuyu aldım. Kasa 5000D. Rgb fan yok düz siyah fanlar var yanında gelen. Kasanın arkasında bu iki fanın bağlı olduğu bir hub kontrolcusu var. Fanları oradan çıkarıp bu içinden çıkan commander’a mı bağlayayım? Onu kasa arkasından çıkarıp iptal mi etmem gerekiyor?

Kasa ile PWM hub geliyor. Fanları Commander'a takarak icue ile fan hızlarını yönetebilirsin aynen.

Kasadaki basit HUB PWM Repeater olarak geçiyor. Commander bir daha detaylı yönetim sağlıyor.

Hocam şu an repeatera 2 fan bağlı kasadan çıkan. Onlarda rgb yok zaten. Onları çıkarmama gerek yok sanırım. Oradaki kabloyu anakartta system fan yazan yere takacağım. Sıvı soğutmanın fanları rgb olduğu için, yanında gelen controllera takacağım karşılıklı olarak. Buraya kadar doğru anladım sanırım :)) bunların güç almasını sağlayan kabloyu psu’nun sata girişine mi yoksa molex girişine mi takacağım peki onu bilmiyorum :)
888C8401-1F63-4A39-9317-6A8341941785.jpeg
DAC37336-7C04-482C-BEE8-E7700A4C42BB.jpeg

İşlemci: Ryzen 5 5600X.

Bende de aynı işlemci var bende H100 Elite Capellix almayı düşünüyorum siz aldıysanız nasıl güzel mi sıcaklıkları falan tavsiye ediyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı