Corsair Harpoon RGB Pro 12.000 DPI mouse alınır mı?

Alabilirsin, öneririm.

Şahsen G102 tercih etmememin nedeni, çok ince yapıda olmasıydı. Elime uyum sağlamadı. Corsair'in yüksekliği çok daha iyi ve elime tam oturdu. Hafif de bir mouse, kullanımda rahatlık sağladı bana.

Yazılımını falan zaten biliyorsunuzdur, detaylı anlatmama gerek yok. ICue denen bir yazılım var, istediğiniz gibi özelleştirme yapılıyor.

Kaliteli mouse kullanıyorum hissiyatını yeterince yaşattı bana dandik Everest'ten sonra.

Kullanıcılar tarafından eksi görülen unsuru ise sol yan ileri geri tuşlarının kullanışsız olması. Yani aslında kullanışsız da değil ama çok yapışık gibi yapmışlar, basarken biraz gıcık ediyor.

Ben o tuşları kullanmadığım için pek de umurumda değil. Onun dışında tepkimesidir falan gayet iyi. CS:GO gibi oyunlarda refleksimin geliştiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

Alabilirsin, öneririm.

Şahsen G102 tercih etmememin nedeni, çok ince yapıda olmasıydı. Elime uyum sağlamadı. Corsair'in yüksekliği çok daha iyi ve elime tam oturdu. Hafif de bir mouse, kullanımda rahatlık sağladı bana.

Yazılımını falan zaten biliyorsunuzdur, detaylı anlatmama gerek yok. iCUE denen bir yazılım var, istediğiniz gibi özelleştirme yapılıyor.

Kaliteli mouse kullanıyorum hissiyatını yeterince yaşattı bana dandik Everest'ten sonra.

Kullanıcılar tarafından eksi görülen unsuru ise sol yan ileri geri tuşlarının kullanışsız olması. Yani aslında kullanışsız da değil ama çok yapışık gibi yapmışlar, basarken biraz gıcık ediyor.

Ben o tuşları kullanmadığım için pek de umurumda değil. Onun dışında tepkimesidir falan gayet iyi. CS:GO gibi oyunlarda refleksimin geliştiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

Yanlara falan sürtme var mı kaydırırken?

Biraz geç oldu ama cevaplarsanız sevinirim şu an Harpoon Katar Pro ve G102 arasındayım elim normal büyük değil

Ben G102 aldım hocam gayet memnunum 6 aydır kullanıyorum çok güzel diğerlerini kullanmadım yalnız o yüzden karşılaştırma yapamayacağım G102 üzmez ama

Geri
Yukarı